FOTOKONKURSS VISIEM DZĪVNIEKU MĪĻOTĀJIEM “MANS MĪLULIS”

Pārlielupes bibliotēka aicina piedalīties fotokonkursā un iesūtīt sava mājdzīvnieka bildi, ko vēlāk varēs aplūkot mīluļu izstādē vasaras mēnešos. "NOFOTOGRAFĒ, ATSŪTI MUMS, PIEDALIES IZSTĀDĒ, APSKATI CITU MĪLUĻUS UN BALSO!" Konkursa noteikumus lasi tālāk...

Nofotografē savu mīļāko dzīvnieku – tas var būt Tavs mājas mīlulis vai varbūt kāds dzīvnieks laukos pie vecvecākiem, kas Tev ir īpaši mīļš un kuru Tu gribētu parādīt citiem!

Atsūti sava mīluļa foto līdz 31.maijam uz e-pastu parlielupe@biblioteka.jelgava.lv vai ienes foto Pārlielupes bibliotēkā Loka maģistrālē 17 un piedalies konkursā!

Tava mīluļa bilde tiks izlikta izstādē Pārlielupes bibliotēkā un to varēs apskatīt divu mēnešu garumā vasarā!

Izstādes laikā par, Tavuprāt, labāko, skaistāko, mīļāko dzīvnieka foto varēsi arī nobalsot!

Trīs labākie (pēc balsu skaita) konkursa uzvarētāji saņems balviņas no bibliotēkas un konkursa atbalstītāja “Karameļu darbnīcas”.

Sīkāka informācija uz vietas Pārlielupes bibliotēkā vai pa tālr.: 63011829 vai 29432965