Ekspozīcijas "Krītošais akmens" atklāšana

Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina uz ekspozīcijas „Krītošais akmens” (The Rock Project) atklāšanu 3. septembrī, plkst. 16.00 Jelgavā, Jelgavas pilsētas bibliotēkas Krišjāņa Barona zālē. Ekspozīcija apskatei būs atvērta tikai vienu nedēļu - līdz 10.septembrim!

Ekspozīcija „Krītošais akmens„ ir franču mākslinieka Lorāna Grizela (Laurent Grisel) lielformāta plakātu izstāde par 2600 gadu veca Bībeles pravietojuma par pasaules vēstures gaitu stāsts mūsdienu mākslas valodā. Ekspozīcija atspoguļo pasaules lielvaru vēsturiski - hronoloģisko secību, sākot no varenās Bābeles, kurai seko Medo-Persija, tad senās Grieķijas un Romas impērijas, un līdz pat mūsdienām. Plakātu ekspozīciju papildina artefakti, 3D muzeju vēsturisko materiālu dublikāti. Vēstures fakti atklāj apbrīnojamu precizitāti, ar kādu piepildās pareģojums. Ekspozīcija varētu būt interesanta vēstures un kultūrvēstures interesentiem un cilvēkiem, kuri ir pārdomās par cilvēka eksistences jautājumiem, un tiem, kuri vēro mūsdienu pasaulē notiekošos procesus.

Ekspozīcijas oficiālajā atklāšanā 3.septembrī plkst.16.00 ar stāstu par projekta ideju un tā tapšanu dalīsies „Krītošā akmens” projekta dalībnieks Dzintars Geide. Ekspozīcijai tuvojoties noslēgumam, 8.septembrī plkst.15.30 uzstāsies muzikālā Raušu ģimene. Klausītāju pārdomām izskanēs mūsdienīgas kristīgās dziesmas un oriģināldarbi vokāli instrumentālā izpildījumā.

Ekspozīcija būs atvērta līdz 10.septembrim bibliotēkas darba laikā – darba dienās no plkst.10.00 līdz 19.00, svētdienās no plkst.10.00 līdz 17.00, sestdienā – slēgts. No plkst.11.00 līdz darba dienas beigām uz vietas atradīsies arī gids, kurš ikvienam interesentam varēs sīkāk izstāstīt par ekspozīciju. Izstādes laikā bērniem tiks nodrošināts tematiskais rotaļu stūrītis. Priecāsimies sagaidīt apmeklētājus, lai kopā pētītu, atklātu, atrastu un piedzīvotu!

Ieeja  - bez maksas!

Pasākumu laikā publicitātes vajadzībām var tikt filmēts un fotografēts.