Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

e-grāmata

Katru nedēļu bibliotekāri iesaka kādu īpašu e-grāmatu, kas izraudzīta no kādas mūsu bibliotēkā pieejamās datubāzes.

Lai lasītu e-grāmatas mājās, piekļuves datus jautājiet bibliotekāram!

Vēl neesi kļuvis par mūsu lasītāju? Reģistrējies ŠEIT!

 

 

18.09.2023.

Eileen F. Lebow  “Before Amelia: Women Pilots in the Early Days of Aviation”

 
Šī e-grāmata aizved lasītāju uz aviācijas sākumposmu, vēstot par pirmajām sievietēm, kas kļuvušas par lidmašīnu pilotēm un pacēlušās debesīs. Šīs sievietes sirdī bija bezbailīgas piedzīvojumu meklētājas. Šie stāsti iedvesmo, jo šīs lēdijas guva panākumus gan kā pilotes, gan lidojumu instruktores, lidmašīnu dizaineres un kaskadieres.

 

 

 

 

 

11.09.2023.

Rainis “Aforismu krājums”

 

11. septembris ir dzejnieka un dramaturga, dižā domātāja Raiņa dzimšanas diena. Piedāvājam izlasīt kādu iedvesmojošu Raiņa ideju letonika.lv.

“Kad gribi kļūt gudrs, domā daudzu domas līdzi un tālāk.”

“Liels tas, kas nes lielu pienākumu.”

“Ceļa puse ir pie pirmā soļa aiz sliekšņa.”

 

 

 

 

 

 

04.09.2023.

Virdžīnija Grimaldi “Laiks atkal iedegt zvaigznes”

 

Sirsnīgs un aizkustinošs romāns par mātēm un meitām, ģimenēm un neparastām draudzībām, kas liks jums gan smieties, gan raudāt... Ja Anna nebūtu zaudējusi darbu, iespējams, viņa nekad nebūtu uzdrošinājusies rīkoties tik impulsīvi. Viņas vecākajai meitai Hlojai ir septiņpadsmit gadu un kārtējie sirdēsti. Piepeši atklājas, ka meitene ir atmetusi ar roku mācībām licejā un plāno sākt strādāt. Izrādās, arī divpadsmitgadīgā Lilī skolā nejūtas labi... Brīdī, kad Anna saprot, ka ģimene burtiski jūk laukā, kļūst skaidrs, ka tikai ļoti spontāna un grandioza rīcība var kaut ko mainīt. Un tā nu Anna paziņo, ka viņas visas dosies uz Skandināviju, lai savām acīm skatītu ziemeļblāzmu. Meitenes šo ideju uztver ar piesardzību, savukārt Anna ir apņēmības pilna, jo šis ceļojums varētu viņas arī atkal satuvināt.

Grāmata lasāma plašajā e-grāmatu bibliotēkā 3td.lv.

 

ARHĪVS