Dāvinājums bibliotēkai

Jelgavas pilsētas bibliotēka ir saņēmusi dāvinājumu no LLU profesora Jura Skujāna – grāmatu “Juris Skujāns”. Bibliotekāru biedrības Jauno speciālistu sekcija (LBB JSS) dāvina Jelgavas pilsētas bibliotēkai vairākas brīnišķīgas un interesantas grāmatas – Meik Wiking. The Little Book of Lykke, Meik Wiking. The Little Book of Hygge, Linnea Dunne. Lagom, Bertil Marklund. The Nordik Guide to Living 10 Years Longer, Lynda Balslew. The Little Book of Fika.

Grāmatas “Juris Skujāns”, tāpat kā visas grāmatu sērijas “JLA-LLA-LLU. Rektori”, autore ir prof. Ināra Melgalve. Grāmatu sērijā par LLU bijušajiem rektoriem, kurā izdotas jau 11 grāmatas, tiek atspoguļots ne tikai paša rektora dzīvesgājums, bet aprakstīta arī universitātes attīstība gan zinātniskā, gan studiju jomā konkrēta rektora vadīšanas laikā.

LBB dāvinātās grāmatas stāsta par to kā cilvēkiem justies laimīgiem. Dāņi un skandināvi tiek uzskatīti par vieniem no laimīgākajiem cilvēkiem pasaulē, viņi paši to atzīst aptaujās. Bieži vien tam, lai justos laimīgs, nav nepieciešami milzīgi līdekļi – jaukas kopā būšanas tradīcijas, gardas kūkas recepte, kas tiek pārmantota no paaudzes paaudzē, iemīļots vaļasprieks un, protams, veselīgs dzīvesveids dzīvildzes pagarināšanai.