Dāvana bibliotēkai un Latvijai – Jelgava Harija Krūzes fotogrāfijās

Jelgavas pilsētas bibliotēka gada izskaņā ir saņēmusi nenovērtējamu dāvinājumu – Harija Krūzes fototgrāfijās iemūžinātu 21. gadsimta sākuma Jelgavu. Dzejnieks Harijs Krūze nodevis bibliotēkas glabāšanā un ikviena interesenta rīcībā savu fotogrāfiju digitālās versijas – 592 attēlus ar mūsdienu Jelgavu. Kolekcija ir unikāla laikmeta liecība, mūsu atmiņu glabātāja, tilts no šodienas uz rītdienu. Jelgavas seja bez izskaistinājumiem un noklusējumiem.

Zibatmiņa ar fotogrāfijām ikvienam interesentam ir pieejama mūsu bibliotēkas lasītavā, taču zināmu laiku prasīs darbs pie attēlu aprakstu veidošanas un digitālo kopiju ievietošanas bibliotēkas tiešsaistes datubāzē Jelgavas novadpētniecība. Tāpēc šobrīd piedāvājam apskatīt nelielu daļu no kolekcijas biblitoēkas tīmekļvietnē ŠEIT

Izsakām lielu pateicību cienījamajam Harijam Krūzem!