Datubāze Britannica piedāvā bezmaksas vebinārus

Datubāze Britannica Library ir īpaši publiskajām bibliotēkām izstrādāta, izzinoša, drošticama un aizraujoša informācijas meklēšanas vietne. Datubāze piedāvā saturu trim atšķirīgām lietotāju grupām – bērniem, skolēniem un pieaugušajiem. Datubāzē atrodama informācija par visdažādākajām tēmām, tiek piedāvāti raksti, e-grāmatas, kā arī attēli un īpaši lasītprasmi veicinoši rīki.

Visa gada garumā Britannica organizē tiešsaistes seminārus savu lietotāju atbalstam. Aicinām pieteikties semināriem, lai pilnveidotu savas meklēšanas prasmes šajā datubāzē un uzzinātu par visām iespējam, ko datubāze piedāvā. Semināri paredzēti tiem, kas mācās vai veic pētījumus un kas vēlas izmantot drošticamu informāciju.

Pieteikties semināram iespējams šeit.