Bibliotēkas darba laiks remonta laikā nemainīsies

Jelgavas Zinātniskajā bibliotēkā šobrīd norit ēkas pamatu remontdarbi mitruma novēršanai. Bibliotēkā maksas abonements, CD krājumi un bērnu stūrītis uz laiku pārvietoti uz bibliotēkas 2.stāvu.

Projekta īstenošanas gaitā paredzēti apjomīgi osmozes darbi, novēršot mitruma uzkrāšanos, lai vēlāk varētu veikt arī kosmētisko remontu bibliotēkas iekštelpās.

Lai arī var rasties zināmas neērtības, bibliotēkas darba laiks nav mainīts. Darba dienās Zinātniskā bibliotēka strādā no 10:00 līdz 19:00, bet svētdienās – no pulksten 10:00 līdz 17:00. Sestdienās bibliotēka ir slēgta.

Šobrīd bibliotēkas apkārtnē ir daudz tehnikas, lielas smilšu kaudzes, tādēļ iesakām būt uzmanīgiem. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Remontdarbu fotogrāfijas var apskatīt šeit.