Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Bibliotēkas aicina pieteikties nodarbību ciklam “Mazo pūcēnu skoliņa”

Jelgavas Pilsētas bibliotēka un filiālbibliotēkas Miezītes bibliotēka un Pārlielupes bibliotēka aicina trīsgadniekus un viņu vecākus līdz 12. augustam pieteikties uz nodarbību ciklu “Mazo pūcēnu skoliņa”, kas iekļauts lasīšanas veicināšanas programmā “Grāmatu starts”.

Nodarbību cikls ir sadalīts trīs daļās, kurās bērni ar saviem vecākiem varēs iepazīt bibliotēku un grāmatas, klausīties un lasīt pasakas, radoši darboties, krāsot un iegūt jaunus draugus. Pēc skoliņas absolvēšanas katram skolēnam pienāksies arī Pūcītes liecība un balva par dalību.

 

Vecāki, ja Jūsu bērns ir vecumā no trīs līdz četriem gadiem, tad aicinām pieteikties uz nodarbībām līdz 12.augustam, kādā no bibliotēkām klātienē vai zvanot:

  • Miezītes bibliotēkā (Dobeles šoseja 100A, tālrunis: 63083151), nodarbības notiks 3. un 10.septembrī.
  • Jelgavas Pārlielupes bibliotēkā (Loka maģistrāle 17, tālrunis:63011829), nodarbības notiks 3. un 10.septembrī.
  • Jelgavas Pilsētas bibliotēkā (Akadēmijas iela 26, tālrunis: 63046587), nodarbības notiks 4. un 11.septembrī.
  • Pēdējā trešā nodarbība notiks visiem dalībniekiem kopā 18. septembrī Jelgavas Pilsētas bibliotēkas krišjāņa Barona zālē. Apsolām, ka neiztiks bez pārsteigumiem, dāvanām un jautriem brīžiem!

„Grāmatu starts“ uzrunā un iesaista lasīšanā ģimenes, piedāvā radošas un attīstošas nodarbības.  Bibliotēkas apmeklējuma laikā katram mazajam dalībniekam tiek dāvināts īpaši veidots „Grāmatu starta“ pūču komplektiņš – mugursoma, lasāmgrāmata, mīļlietiņa un noderīgs materiāls vecākiem par lasīšanu. „Grāmatu starts“ rosina, lai arī turpmāk bibliotēku durvis visjaunākajiem lasītājiem ir atvērtas.

 

„Grāmatu starts“ ir LNB Bērnu literatūras centra veidota lasīšanas veicināšanas programma pirmsskolas vecuma bērniem, kas rūpējas par lasītprieku, lasītprasmi, izglītību un personības attīstību un tajā ir iesaistījušās daudzas Latvijas bibliotēkas, arī Gulbenes novada bibliotēka.