Bibliotēka apkalpos lasītājus neklātienē un turpinās informēt par e-resursiem

Ievērojot noteiktos pulcēšanās ierobežojumus valstī un ieteikumus maksimāli ievērot sociālo distancēšanos, Jelgavas pilsētas bibliotēka (JPB) un tās filiāles ir mainījušas savu darba laiku un lasītāju apkalpošanas kārtību.

Sākot ar 16. martu, Jelgavas pilsētas bibliotēka un tās filiāles – Miezītes bibliotēka, Pārlielupes bibliotēka un bērnu bibliotēka Zinītis turpinās lasītājus konsultēt tikai neklātienē, pārtraucot apkalpošanu klātienē līdz turpmākajam paziņojumam. Bibliotēku darba laiks, kura laikā tiks veiktas neklātienes lasītāju konsultācijas, tiek noteikts no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 8 līdz 17, sestdienas un svētdienas – brīvdienas. Visi publiskie pasākumi bibliotēkās tiek atcelti līdz 14. aprīlim.

Līdz ar to grāmatas uz māju netiks izsniegtas un tas attiecas arī uz iepriekš veiktajām rezervācijām. Grāmatu atpakaļ nodošana tiks organizēta tikai ar grāmatu nodošanas kasti, kas atrodas blakus bibliotēkas ēkai, Akadēmijas ielā 26. Taču lasītāju sirdsmieram visām grāmatām nodošanas termiņi automātiski tiks pagarināti līdz 14. aprīlim.

Taču neskatoties ne uz ko, lasītprieks jau nekur nepazūd! Tādēļ aicinām aktīvāk izmantot visus pieejamos e-resursus latviešu, angļu un vācu valodās: EBSCO, Britannica, News.lv, Periodika.lv, 3td-egrāmatu bibliotēka, Letonika  un citas. Ja ir nepieciešama palīdzība, lai piekļūtu šiem resursiem vai arī ir kādi citi jautājumi, aicinām zvanīt pa tālruni vai rakstīt e-pastu.

Tāpat arī Jelgavas pilsētas bibliotēka mudina savus lasītājus sekot līdzi jaunumiem bibliotēkas mājas lapā un sociālajos tīklos, kur mēs turpināsim aktīvi informēt par iespējām lasīt un klausīties grāmatas attālināti, un sniegsim daudz citas vērtīgas un interesantas informācijas par iespējām lasīt, izglītoties un kvalitatīvi pavadīt laiku attālināti.

Jelgavas pilsētas bibliotēkas un tās filiāļu kontakti attālinātajām konsultācijām:

Tālruņi: 63046587 un 63046713 (JPB),  63011829 (Pārlielupe), 63083151 (Miezīte), 63029093 (Zinītis)

E-pasti: abo@biblioteka.jelgava.lv, info@biblioteka.jelgava.lv, parlielupe@biblioteka.jelgava.lv, miezite@biblioteka.jelgava.lv,  zinitis@biblioteka.jelgava.lv.

Konsultācijas tiks sniegtas darba dienās no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 8 līdz 17.