Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Bibliotēka aicina uz semināru–diskusiju “Industriālās attīstības ceļi un gaita mūsdienu pasaulē un Jelgavā”

22. oktobrī no pulksten 15.00 līdz 16.30 Jelgavas pilsētas bibliotēkā Krišjāņa Barona zālē notiks seminārs–diskusija “Industriālās attīstības ceļi un gaita mūsdienu pasaulē un Jelgavā” uz kuru tiek aicināti gan uzņēmēji, pedagogi un studenti, gan arī ikviens klausītājs, kuru interesē Jelgavas un Latvijas attīstība ražošanas nozarēs ar augstu pievienoto vērtību.

Diskusijā ar aktuālām tēmām uzstāsies sabiedrībā pazīstamas personas. Bijušais Ministru prezidents Ivars Godmanis uzstāsies ar tēmu "Globālās tendences inovatīvai industriālai attīstībai pasaulē un tās mācības Latvijai".  Akadēmiķis, Elektronikas un datorzinātņu institūta direktors Modris Greitāns runās par "Mākslīgā intelekta, IT un robotikas sniegtajām iespējām Eiropas un Latvijas tehnoloģiju attīstībai". Pazīstamais inženieris un autobūvētājs Andris Dambis prezentēs "Sacīkšu un inovatīvas autobūves pieredzi un iespējas Latvijā". SIA "Laflora" valdes priekšsēdētājs Uldis Ameriks atklās "Laflora" vēja parka un zaļās industriālās zonas ieceri Jelgavas novadā.

 

Pasākumu vadīs Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Ojārs Spārītis. Tiks nodrošināta arī pasākuma straumēšana bibliotēkas Facebook kontā https://www.facebook.com/Jelgavasbiblioteka.

 

Seminārs–diskusija tiks organizēta saskaņā ar Sanitāro protokolu. Bibliotēka uzraudzīs apmeklētāju plūsmu un piedāvās iespēju mazgāt un dezinficēt rokas. Bibliotēka arī aicina apmeklētājus būt atbildīgiem par savu un līdzcilvēku veselību, ievērot 2 metru distanci vienam no otra.