Bibliotēka aicina uz Rasmas Urtānes un Baibas Rivžas grāmatas "Baiba" atvēršanas svētkiem

25. oktobrī pulksten 13.00 Jelgavas pilsētas bibliotēkas Krišjāņa Barona zālē notiks Rasmas Urtānes un Baibas Rivžas grāmatas "Baiba" atvēršanas svētki.

Baiba Rivža ir Latvijas ekonomiste, augstskolas pasniedzēja un politiķe, Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas prezidente, Latvijas Augstskolu profesoru asociācijas priekšsēdētāja, Eiropas Akadēmijas Zinātnes konsulatīvās padomes locekle, Eiropas Lauksaimniecības pārtikas un dabas zinātņu apvienības (UEAA) vadības komitejas locekle, Latvijas Zinātņu akadēmijas viceprezidente un akadēmiķe. Bijusi arī Izglītības un zinātnes ministre, kā arī 9. Saeimas deputāte. Jelgavniekiem B. Rivža ir labi pazīstama arī kā Latvijas Lauksaimniecības universitātes pasniedzēja un profesore.

Grāmatas saturs ir aizraujošs, tajā atspoguļots Grasbergu dzimtas veidošanās un attīstības periods laikmetu griežos, personību veidošanās vēsturiskajos aspektos, iznesot cilvēciskos pārdzīvojumus caur mīlestību, darbu, kara un pēckara gadiem, prasmi pielāgoties dažādiem politiskiem un sociālajiem apstākļiem. Prast zaudēt un iegūt, tā ir uzņēmīga cilvēka īpašība.

Grāmatas atvēršanas svētkos uzzināsim vairāk par grāmatas tapšanas ceļu pie saviem lasītājiem, iepazīsim to autores tuvplānā.

Tikšanās tiks organizēta saskaņā ar Sanitāro protokolu. Bibliotēka uzraudzīs apmeklētāju plūsmu un piedāvās iespēju mazgāt un dezinficēt rokas. Bibliotēka arī aicina apmeklētājus būt atbildīgiem par savu un līdzcilvēku veselību, ievērot 2 metru distanci vienam no otra.