Bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” pārsteidz un iedvesmo Radošās animācijas darbnīcās

Lai paplašinātu bibliotēkas lasītāju jaunrades apvāršņus, no šā gada 1. septembra bērnu un jauniešu bibliotēka "Zinitis" īsteno Zemgales plānošanas reģiona, Valsts Kultūrkapitāla fonda un VAS "Latvijas valsts meži" atbalstītu projektu "Visi zin’…", kura ietvaros ar bibliotēkas starpniecību notiek radošās meistardarbnīcas 8 – 12 gadus veciem bērniem.

Septembrī mākslinieces un režisores Daces Liepas vadībā bērni zīmēja un veidoja kadrus animācijas filmiņai "Visi zin'…", kura atraktīvā veidā stāstīs par to, kā uzvesties bibliotēkā.

Scenāriju filmiņai uzrakstījuši Svētes pamatskolas 4. klases skolēni. Galvenais personāžs šajā animācijas filmiņā ir Zirneklis Blēņdaris.  Animācijas darbnīcas dalībnieku uzdevums bija uzzīmēt un nofilmēt jautru stāstu par to, kas ar Zirnekli notika bibliotēkā.

Darbs pie filmiņas tapšanas turpināsies arī oktobra un novembra mēnešos, kad Pārlielupes bibliotēkas bērnu un jauniešu teātra pulciņa "Teatrēni" dalībnieki ierunās filmiņas tekstu, bet Jelgavas novada Mūzikas un Mākslas skolas Kalnciema mācību punkta jaunie vokālisti iedziedās un ieskaņos tās muzikālo pavadījumu.

Aicinām sekot līdzi projekta gaitai bērnu un jauniešu bibliotēkas "Zinītis" Facebook kontā https://www.facebook.com/bibliotekazinitis/.