Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija

Aicinām bērnus, jauniešus un arī viņu vecākus piedalīties aizraujošā lasīšanas pasākumā! Atkal klāt vasara un laiks bērnu žūrijai. Grāmatas jau sagādātas un gaida savus lasītājus. Bērnu žūrijā, kā jau ierasts, piedalās Jelgavas bibliotēkas – “Zinītis”, “Miezīte”, Jelgavas Pārlielupes bibliotēka, un otro gadu startē arī Jelgavas pilsētas bibliotēka. Piedalās arī novadu bibliotēkas – Elejas, Staļģenes, Kalnciema, Līvbērzes, Jēkabnieku, Vilces, Ķīves, Zaļenieku un Lielvircavas bibliotēka.

Bērnu žūrijas grāmatas šogad solās būt interesantas.

Grāmatu saraksts un to pieejamību Jelgavas pilsētas bibliotēkās:

5+

Divdesmit pieci mākoņi / Maija Laukmane. - Rīga : Annele, 2016. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT

Ezītis, kurš mīlēja slepeni : notikumi jautrajā lauku sētā / Daiņus Šukis. - Rīga : Lauku Avīze, 2017. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT

Govs / Huans Arhona. - Rīga : Pētergailis, 2016. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT

Īsi stāstiņi par lietām / Ķēstutis Kasparavičs. - Rīga : Pētergailis, 2016. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

Pasaka par peļu pili / Maikls Bonds. - Rīga : Egmont Latvija, 2016. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

Puika, kas zīmēja kaķus : pēc japāņu pasakas motīviem. - Rīga : Jāņa Rozes apgāds, 2017. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

9+

Baltais lācis : pasaku pavārgrāmata bērniem / Māra Viška, Uldis Daugaviņš, Mārtiņš Sirmais. - Rīga : Liels un mazs, 2017. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

Kaķēns margrietiņās / Uldis Auseklis. - Rīga : Lauku Avīze, 2016. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

Muris un Vufs / Timo Parvela. - Rīga : Zvaigzne ABC, 2017. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

Proti svilpot, Juhanna? / Ulfs Starks. - Rīga : Liels un mazs, 2016. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

Pūcīte ar zeltainajām acīm / Lelde Stumbre. - Rīga : Zvaigzne ABC, 2016. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

Uzrodas Flata kungs! / Žaume Kuponss. - Rīga : Lauku Avīze, 2017. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

11+

14 - 14 / Silēna Edgāra, Pols Beorns. - Rīga : Jāņa Rozes apgāds, 2017. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

Ceļojums uz Amazoni / Eva Ibotsone. - Rīga : Zvaigzne ABC, 2016. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

Pastaiga mirušo pilsētā : Pārupes spoku stāsti / Māris Rungulis. - Rīga : Liels un mazs, 2016. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

Samsona ceļojums / Anete Mīrsva. - Rīga : Jāņa Rozes apgāds, 2016. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

Skaļā klase / Ieva Samauska. - Rīga : Pētergailis, 2016. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

Vafeļu sirdis : Lēna un es Satriektajā Matildē / Marija Parra. - Rīga : Liels un mazs, 2016. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

15+

Es joprojām krītu / Šīna Vilkinsone. - Rīga : Lietusdārzs, 2017. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

Marēsi : Sarkanā klostera hronikas / Marija Turtšaninova. - Rīga : Pētergailis, 2016. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

Meitene tīmeklī / Zoji Saga. - Rīga : Egmont Latvija, 2016. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

Rabarberu sarkanais / Oidira Ava Olafsdotira. - Rīga : Jāņa Rozes apgāds, 2016. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

Sektors 18 - 08 / Ilze Enģele. - Rīga : Zvaigzne ABC, 2017. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

Tētis / Kārlis Vērdiņš. - Rīga : Liels un mazs, 2016. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

Vecāki

Brīvroku mamma : ieteikumi vecākiem, kā nolikt malā telefonu, sadedzināt veicamo darbu sarakstu un pārstāt tiekties pēc pilnības, lai piedzīvotu patiesi būtisko! / Reičela Meisija Steforda. - Rīga : Zvaigzne ABC, 2016. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

Ledus apelsīns / Dace Vīgante. - Rīga : Zvaigzne ABC, 2016. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

Mums neredzamā gaisma / Entonijs Dors. - Rīga : Zvaigzne ABC, 2016. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.

Omce sūta sveicienus un atvainojas / Frēdriks Bakmans. - Rīga : Jāņa Rozes apgāds, 2016. Grāmata e-katalogā pieejama ŠEIT.