Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Bērnu bibliotēkā “Zinītis” – tikšanās ar rakstnieku Dzintaru Tilaku

12. septembrī plkst. 12.00 Jelgavas bērnu un jauniešu bibliotēkas “Zinītis” (Zemgales prospekts 7) Svinību zālē uz tikšanos gaidīs rakstnieks, žurnālists Dzintars Tilaks.

Dzintars Tilaks ir pazīstams Latvijas Radio žurnālists un vairāku lielisku grāmatu autors. Viņš raksta gan pieaugušajiem, gan bērniem. Autors grāmatām „Latviskās sirdslietas”, „Piķis un zēvele”, „Pazīstamām personībām papildinātas Pārdaugavas piezīmes”, „Oki doki! jeb Kad mēs augām”, „Čomiņš”, „Labo blēņu vasara” u.c., kā arī autors ir uzrakstījis drosmīgu, skaistu un sāpīgu, skaudri reālistisku un vienlaikus dziļu ticību cilvēcībai apliecinošu darbu, veltījumu Ukrainas kara bērniem “Zlatas ceļš”. Jāpiebilst, ka šis darbs lasāms aktuālajā “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” 11+ vecumgrupas kolekcijā.

 

Šoreiz Tilaks bibliotēkā “Zinītis” aicina uz sarunu bērnus un jauniešus, lai dalītos pārdomās par saviem radītajiem stāstiem. Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt vairāk par rakstnieku, kā arī uzdot viņam jautājumus.

 

Dalība pasākumā ir bez maksas. Uz tikšanos bērnu un jauniešu bibliotēkā “Zinītis”!

 

Pasākums ar autoru notiek Valsts kultūrkapitāla fonda (VKKF) projekta “Rakstīta vārda pēdās” ietvaros.

 

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts ar mērķi informēt sabiedrību par aktivitātes norisi, kā arī arhīva uzkrāšanas, dokumentēšanas, saglabāšanas vajadzībām un publicitātes materiālu veidošanai.