Aicinām pastāstīt par Jelgavu līdz 8. maijam

Tiek pagarināts projekta “Pastāsti Jelgavai” audiostāstu iesniegšnas termiņš. Bibliotēka gaida skolēnu tuvinieku stāstus līdz 2018. gada 8. maijam.

Projekta laikā skolēniem jāintervē vecvecāki vai kāds cits radinieks, kas jau ilgus gadus dzīvo Jelgavā un gatavs dalīties savās atmiņās. Saruna jāveido kā stāsts par kādu konkrētu vietu vai ielu Jelgavā, ar kuru saistās īpašas atmiņas, kāds saistošs, nozīmīgs dzīves notikums.

Intervējamajam pirms sarunas ir  jāaizpilda pievienotā veidlapa “Vienošanās par intervijas ierakstīšanu, transkribēšanu un fotomateriālu izmantošanu”, kurā intervējamais apliecina, ka neiebilst ieraksta publicēšanai bibliotēkas datubāzē.

Saņemt papildu informāciju un pieteikt dalību projektā var pa tālruni 63007747, mobilo telefonu 26429647 vai pa e-pastu gundega.kalnina@biblioteka.jelgava.lv.

Vairāk informācijas lasīt šeit http://ejuz.lv/iji