Aicinām apskatīt K.Vīnertes personālizstādi

1.oktobrī Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas galerijā tika atklāta mākslinieces Katrīnas Vīnertes personālizstāde "Ikdienas zelts", kuras ekspozīciju aicināts apskatīt ikviens interesents līdz pat 1.decembrim.

"Tas ir apskaužami, ja cilvēks prot saskatīt skaistumu ikdienā, bet māksliniece K.Vīnerte prot to arī uzgleznot un parādīt citiem," atzīst Jelgavas Mākslinieku biedrības valdes priekšsēdētājs Māris Brancis.

Izstādes atklāšanas pasākumā apmeklētāju un interesentu vidū netrūka ievērojamu mākslinieku, Jelgavas mākslas skolas audzēkņu, kā arī citu mākslas cienītāju, kuri līdz ar Katrīnas Vīnertes vecākiem vēlējās sveikt jauno mākslinieci.

"Gleznošana man ir tāda neapzināta vērtību tveršana. Mirkļa un sajūtu saglabāšana. Gleznoju to, kas tieši šobrīd uzrunā," par saviem darbiem un izstādes koncepciju stāsta pati Katrīna Vīnerte.

Izstāde skatāma līdz pat 1.decembrim darba dienās no plkst.10:00 līdz 19:00, kā arī svētdienās no plkst.10:00 līdz 17:00.

Atklāšanas pasākuma fotogalerija skatāma šeit.