Aicina uz diskusiju "Nākotnes bibliotēka Jelgavā"

26.novembrī plkst.18:00 Jelgavā, Lielajā ielā 13, notiks diskusija „Nākotnes bibliotēka Jelgavā: Vai to var savienot ar zinātnes piedzīvojumu centru kā Tartu AHAA?", kuru vadīs futūrists, repatriējies trimdas latvietis ar dziļu pieredzi ilgtermiņa prognozēšanā ASV – Vidvuds Beldavs.

1970.gadā V.Beldavs bija konsultants modernas bibliotēkas attīstībā savā pilsētā Indiānas štatā. 1982./1983.gadā vadīja plašu štata līmeņa projektu, kas apskatīja pašvaldību, izglītības iestādes un bibliotēkas nākotni ar strauji attīstošām informātikas tehnoloģijām. Savukārt 1989./1990.gadā biedrības PBLA Ekonomikas grupā, kas veidoja (trimdas eksperta skatījuma) „Ekonomikas stratēģiju neatkarīgai Latvijai". Nodarbojas ar tehnoloģijas komercializāciju. Aktīvs vairākās nevalstiskās organizācijās. Latvijā nodarbojās ar tehnoloģijas komercializāciju.

Aicināti visi interesenti!