Agneses Ločmeles gleznu izstāde "Jelgava laiku lokos"

No 11.maija Jelgavas bērnu bibliotēkā "Zinītis" apskatāma Agneses Ločmeles gleznu izstāde "Jelgava laiku lokos". Izstādes ideja radusies, izstrādājot zinātnisko pētniecisko darbu "Jelgavas rātsnama modelēšana, izmantojot vēsturiskās fotogrāfijas". Tā kā darbs tika rakstīts vasarā, māksliniece nolēma iepazīt arī zudušo Jelgavu, pētot vēsturiskās fotogrāfijas, uzgleznojot un uzzīmējot tās. Kā pretstats izstādē ir iekļautas arī Jelgavas ainavas, kuras mēs redzam šodien.

A.Ločmele dzimusi 1998.gada 12. oktobrī. 2013.gadā beigusi Jelgavas Mākslas skolu, šobrīd mācās Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 12.klasē. Mācoties Mākslas skolā, viņa vairāk nodarbojās ar zīmēšanu un veidošanu, bet gleznošana bija tā, no kā centās izvairīties līdz pat 2015.gada izstādei "Spīdolas sapnis par Jelgavu". Tad pirmo reizi tika izmēģināts gleznot ar akrila krāsām, un drīz vien sāka rasties jauni darbi. Agneses iecienītākās tēmas ir ainava, animālisms, klusā daba un fantāzijas tēli.