15.08.2019. Jauno grāmatu diena

15.augustā Jelgavas pilsētas bibliotēkas lasītavā no plkst. 10.00 līdz 17.00 būs Jauno grāmatu diena. Kā jau ierasts, ikviens interesents varēs apskatīt un rezervēt sev lasīšanai pēdējā mēneša laikā saņemtās grāmatas, CD un citus izdevumus. Nāc, pieraksties un lasi pirmais!

15.augustā Jelgavas pilsētas bibliotēkas lasītavā no plkst. 10.00 līdz 17.00 būs Jauno grāmatu diena. Kā jau ierasts, ikviens interesents varēs apskatīt un rezervēt sev lasīšanai pēdējā mēneša laikā saņemtās grāmatas, CD un citus izdevumus, iepazīt plašo bibliotēkas krājumu, uzzināt vairāk par bibliotēku un tās daudzveidīgajiem pakalpojumiem.

Pie lasītājiem savu ceļu uzsāks arī populārā norvēģu rakstnieka Jū Nesbē jaunākais kriminālromāns „Nazis”, iecienītā krievu autora Viktora Suvorova jaunākā grāmata „Specnazs”, Daces Judinas un Artura Nīmaņa jaunākais kopdarbs „Devītais”, uz kura atklāšanas svētkiem mūsu lasītāji bija aicināti 4.jūlijā, bērnu iemīļotā košā „Rotaļlietu stāsta” 4.kinostāsts, Alisonas Brenegenas „Uzņēmējdarbības rokasgrāmata māksliniekiem un dizaineriem”, kas varētu palīdzēt radošajās industrijās strādājošajiem apgūt pamatprincipus patstāvīgas un veiksmīgas karjeras veidošanā,  aizraujošais Matiasa Edvardsona psiholoģiskās spriedzes romāns krievu valodā „Почти нормальная семья”, kā arī somu rakstnieces Eves Hietamies romāns „Tētis uz pilnu slodzi” par to, kā vīrietim spēt uzņemties mātes lomu un vienam pašam kopt un audzināt savu pirmdzimto.

Nāc, pieraksties un lasi pirmais!