Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina piedalīties aptaujā par bibliotēkas darbu

Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina pilsētas iedzīvotājus izteikt savu viedokli par bibliotēkas darbu, nozīmi un nepieciešamajiem uzlabojumiem, piedaloties aptaujā. Īpaši aicinām aizpildīt anketu arī tos, kas ikdienā bibliotēku neapmeklē.

Aptaujā respondenti aicināti sniegt atbildes par saviem bibliotēkas apmeklēšanas paradumiem, bibliotēkas pakalpojumiem un citiem ar bibliotēkas darbu saistītiem jautājumiem, kā arī izteikt savus ierosinājumus. Jāuzsver, ka aptaujas mērķis ir uzzināt vairāk par bibliotēkas lietošanas paradumiem ikdienišķos apstākļos, nevis ārkārtējās situācijas laikā, tāpēc aicinām izteikt savu viedokli par bibliotēku darbu kopumā, nevis konkrēti par pandēmijas laika periodu.

Anketas aizpildīšana aizņems aptuveni 5–10 minūtes. Aptauja ir anonīma un pieejama trīs valodās – latviešu, krievu un angļu.

Aptauju elektroniski iespējams aizpildīt šeit līdz 2021. gada 7. februārim.