Atvadas no vasaras Ģimenes dienā Pārlielupes bibliotēkā

31. augustā no plkst.12.00 līdz 15.00 Pārlielupes bibliotēka aicina visus pie sevis uz Ģimenes dienu! Ar radošām aktivitātēm piesātinātu programmu atvadīsimies no vasaras brīvlaika, kopā ar draugiem un vecākiem aizraujoši pavadot pēdējo dienu pirms skolas.

Aizvadīta Vasaras ģimenes diena Jelgavas pilsētas bibliotēkā

Vakar, pie mums, Jelgavas pilsētas bibliotēkas pagalmā, bija īsts burziņš, ko pilsētnieki nevarēja nepamanīt arī no malas – klaigu, čalu, smieklu un sacensību gara piepildīta – tā pagāja mūsu Vasaras ģimenes diena.

Lasīt tālāk

Jelgavas pilsētas bibliotēka piedāvā klausāmgrāmatas

Gribētu palasīt kādu grāmatu, bet veselības problēmu dēļ to nevari? Paņem klausāmgrāmatu!

Lasīt tālāk

Lasītāji var saņemt brilles lasīšanai

Atnāci uz bibliotēku, bet aizmirsi brilles? Nu tā vairs nav problēma! Sadarbībā ar SIA „OC Vision” un SIA „Vision Express Baltija” Jelgavas pilsētas bibliotēka piedāvā bezmaksas lasāmbrilles saviem lasītājiem lasīšanai uz vietas mūsu lasītavā, 2.stāvā.

Projekta "Pašapkalpošanās bibliotēkas dažādām paaudzēm" partneri tiekas Liepājā

7.augustā vēju pilsētā Liepājā satikās projekta Interreg Latvija-Lietuva "Pašapkalpošanās bibliotēkas dažādām paaudzēm" partneri – Jelgavas pilsētas bibliotēka, Liepājas Centrālā Zinātniskā bibliotēka un Šauļu pilsētas pašvaldības publiskā bibliotēka, lai projekta darba grupas un vadības komitejas sanāksmē atskatītos uz padarīto.

15.08.2019. Jauno grāmatu diena

15.augustā Jelgavas pilsētas bibliotēkas lasītavā no plkst. 10.00 līdz 17.00 būs Jauno grāmatu diena. Kā jau ierasts, ikviens interesents varēs apskatīt un rezervēt sev lasīšanai pēdējā mēneša laikā saņemtās grāmatas, CD un citus izdevumus. Nāc, pieraksties un lasi pirmais!

Vasaras ģimenes diena bibliotēkā

Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina uz VASARAS ĢIMENES DIENU BIBLIOTĒKĀ 14. augustā no pulksten 14.00 līdz 16.00. Bibliotēkas pagalmā būs iespējams piedalīties radošajās darbnīcās, kurās veidosim kenkubus, kendamu turētājus un spiedpogas, tās nodrošinās RipoAuto no Brocēniem. Aicinām savu izveicību pārbaudīt stafetē “Uzvar veiklākais”, kā arī pavadīt laiku, aizraujoši eksperimentējot. Daudzus apmeklētājus vilinās kendamas sacensības, ko piedāvā veikals Besport sadarbībā ar KROM kendama Latvia. Jaunums vasaras ģimenes dienā būs lielās Jelgavas ģimenes gleznas veidošana sadarbībā ar mākslinieku Raiti Junkeru. Gaidīsim ikvienu interesentu!

Lasīt tālāk

"Kļūdies tā, lai citiem prieks"

Kuram gan nav gadījies piedzīvot amizantas situācijas, tā liekot pasmaidīt par dzīvi un kļūmīgiem mirkļiem. Tos, kam humors raisa pozitīvas emocijas, AUGUSTA MĒNESĪ, Pārlielupes bibliotēkā, esiet laipni aicināti apskatīt Latviešu valodas aģentūras piedāvāto izstādi „Kļūdies tā, lai citiem prieks”. Fotogrāfiju un stāstu konkursa rezultātā tapusi izstāde, kur konkursa dalībnieki saskatījuši apkārtējā vidē esošās valodas zīmes, kas piesaista uzmanību ar neparastu iztēli, vārdu spēlēm, asociācijām, liek pasmaidīt un priecāties par valodas tēlainību, zīmju autoru jaušu vai nejaušu radošumu. IENĀC, APSKATIES UN GŪSTI POZITĪVAS EMOCIJAS!

Brīvlaiks bibliotēkā

Jelgavas pilsētas bibliotēka vasaras brīvlaikā (jūnijā, jūlijā un augustā) aicina bērnus no 8 līdz 12 gadu vecumam piedalīties brīvlaika aktivitātēs "Vasarraibumiņi", kas notiks katru trešdienu pulksten 12.00-15.00 Akadēmijas ielā 26. Kopā orientēsimies bibliotēkā, piedalīsimies radošajās darbnīcās, spēlēsim spēles un asināsim prātu viktorīnās. Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni - 63046587. Tiekamies bibliotēkā!

Filma “Jelgava 94” gaidāma jau rudenī

Jāņa Joņeva romāna ekranizācijas pirmizrāde gaidāma 18. septembrī. Spēlfilmas epizodes aizvadītajā vasarā tika filmētas Jelgavā, arī pie Jelgavas pilsētas bibliotēkas.