Bibliotēkā notiks tikšanās ar rakstnieku Jāni Ūdri

Jelgavas pilsētas bibliotēka rakstnieka un publicista Jāņa Ūdra jubilejas gadā ikvienu interesentu šā gada 29. oktobrī pulksten 17.30 aicina uz sarunu ar autoru: par Jelgavu un tajā piedzīvoto, par grāmatām un to misiju, par vēsturi, par Latviju. Īpaši par rakstnieka jaunāko romānu "Ivande Kaija. Sievietes dzelme".

Lasītavā un informācijas centrā uzturēšanās laiks – 30 minūtes

Lai visiem uzturēšanās bibliotēkā būtu droša, aicinām Informācijas centrā un lasītavā uzturēties ne ilgāk par 30 minūtēm.

Lasīt tālāk

Bibliotēka maina kārtību, kādā tiek nodotas paņemtās grāmatas

Lai ierobežotu Covid-19 izplatību un pēc iespējas ilgāk saglabātu iespēju apkalpot lasītājus klātienē, sākot ar 16. oktobri Jelgavas pilsētas bibliotēka un tās filiāles maina kārtību, kādā tiek nodotas paņemtās grāmatas.

Video instrukcija: pašapkalpošanās iekārta

Kad bibliotēkā ir kluss un mierīgs, var beidzot pieķerties sen lolotiem darbiem. Esam jums sagatavojuši pašapkalpošanās iekārtas lietošanas video instrukciju.

15. oktobrī – Jauno grāmatu diena

Ceturtdien, 15. oktobrī, Jelgavas pilsētas bibliotēkā – Jauno grāmatu diena. Apmeklētājus aicinām ievērot to, ka lasītavā vienlaikus varēs atrasties ne vairāk kā 4 lasītāji, turklāt ir jālieto individuālās aizsardzības līdzekļi – sejas maskas un gumijas cimdi. Uzkavēšanās laiks lasītavā – 15 minūtes. Piedāvājam ielūkoties dažos no interesantākajiem izdevumiem. Šoreiz mums ir izdevies sarūpēt arī daudz grāmatu krievu valodā.

Lasīt tālāk

10. oktobrī aicinām uz grāmatu svētkiem Līvbērzē!

Jelgavas novada 19. grāmatu svētki šogad notiks Līvbērzes pagasta Kultūras namā! Pirmo reizi apmeklētājiem grāmatu svētku laikā būs iespējams noskatīties teātra izrādi. Tas ir rakstnieces Janas Egles stāsta "Jūrnieciņš" iestudējums Liepājas amatierteātrī "Projekts".

Lasīt tālāk

Vasaras pienesums rudens vakariem: jauno grāmatu saraksts (21.08.–17.09.)

Arvien plašāk rudens pleš krāsu paleti. Saule rītos vēl vasarīgi spītīgi mirdzina starus, aicinot dienas gaitās, taču vakarpusēs aizvien zemāk un straujāk aizslīd gar pamali. Drēgnie vakari tā vien aicina ieritināties siltumā ar grāmatu rokā. Vasara bijusi dāsna, bibliotēkas ļaudis rosīgi, tāpēc lasāmā nepietrūks. Ieskatieties grāmatu jaunumu sarakstā! Izvēlieties! Ļaujieties vārdu burvībai!

Lasīt tālāk

Bibliotēka aicina uz Rasmas Urtānes un Baibas Rivžas grāmatas "Baiba" atvēršanas svētkiem

25. oktobrī pulksten 13.00 Jelgavas pilsētas bibliotēkas Krišjāņa Barona zālē notiks Rasmas Urtānes un Baibas Rivžas grāmatas "Baiba" atvēršanas svētki.

Lasīt tālāk

Bibliotēka aicina uz semināru–diskusiju “Industriālās attīstības ceļi un gaita mūsdienu pasaulē un Jelgavā”

22. oktobrī no pulksten 15.00 līdz 16.30 Jelgavas pilsētas bibliotēkā Krišjāņa Barona zālē notiks seminārs–diskusija “Industriālās attīstības ceļi un gaita mūsdienu pasaulē un Jelgavā” uz kuru tiek aicināti gan uzņēmēji, pedagogi un studenti, gan arī ikviens klausītājs, kuru interesē Jelgavas un Latvijas attīstība ražošanas nozarēs ar augstu pievienoto vērtību.

Lasīt tālāk

Bērnu un jauniešu bibliotēkā “Zinītis” ģimenes diena “Rudens raibumiņi” tiks aizvadīta moderno tehnoloģiju gaisotnē

ATCELTS!!! 17. oktobrī no pulksten 11.00 līdz 14.00 bērnu un jauniešu bibliotēka "Zinītis" Zemgales prospektā 7 aicina lielus un mazus uz ģimenes dienu "Rudens raibumiņi", kas šoruden no jau ierastās “Raibumiņu” mājvietas – Jelgavas pilsētas bibliotēkas – pārcēlusies uz “Zinīša” jaunajām telpām, turklāt šoreiz tā tiks aizvadīta moderno tehnoloģiju gaisotnē.