Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Jaunumi

Vīri ar nopietnu skatu uz darbu

Pirms 115 gadiem Jelgavā dzimis mūziķis, mūzikas pedagogs, diriģents, vairāku nozīmīgu orķestru dalībnieks, vadītājs Jūlijs Grūtups un pirms 175 gadiem dzimis zinātnieks, mikrobiologs, epizootologs, pasaules mēroga atklājumu autors Kristaps Helmanis.

Lasīt tālāk

Tautasdziesmu sadziedāšanās aplis ar Māru un Ilzi

6. jūnijā pulksten 17.30 notiks tautasdziesmu sadziedāšanās vakars kopā ar Māru un Ilzi! Tikšanās pie Jelgavas Pilsētas bibliotēkas ieejas (Akadēmijas ielā 26). Līdzi nepieciešams viss dziedāšanai ārā. Aicināti ir visi – dziedātpratēji, dziedātnepratēji, rūcēji, dūcēji un ikviens, kam patīk tautasdziesmas un labi pavadīts laiks! Nāc un stiprini sevi caur dziesmu!

Lasīt tālāk

Grāmatu izstādes jūnijā

Jūnijā atzīmēsim rakstnieku jubilejas, baudīsim atvaļinājumus, svinēsim svētkus un pētīsim citas interesantas tēmas bibliotēkas sarūpētājās grāmatu izstādēs.

Lasīt tālāk

Bibliotēkas pāriet uz vasaras darba laiku

Kā ik gadu, 1. jūnijā Jelgavas Pilsētas bibliotēka un tās filiāles – Miezītes bibliotēka, Pārlielupes bibliotēka un bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” – uzsāks apmeklētāju apkalpošanu pēc vasaras darba laika.

Lasīt tālāk

Nāc uz bibliotēku un kļūsti par lasīšanas ekspertu!

Jelgavas Pilsētas bibliotēka un filiālbibliotēkas aicina mazus un lielus lasītājus pievienoties Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2023 lasītāju pulkam. Lasīsim un vērtēsim jaunās žūrijas kolekcijas grāmatas kopā!

Lasīt tālāk

29. maijā Jelgavas pilsētas bibliotēkas apmeklētājiem slēgtas

Informējam, ka šodien, 29. maijā, Jelgavas Pilsētas bibliotēka un tās filiāles – Miezītes bibliotēka, Pārlielupes bibliotēka, bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” apmeklētājiem slēgtas.

Lasīt tālāk

Stefenhāgenu vēriens

150 gadus Jelgavā darbojas grāmatizdevēji Stefenhāgeni, kļūstot par mūsu pilsētas grāmatizdošanas laikmeta zīmolu.

Lasīt tālāk

Jelgavas reģiona Skaļās lasīšanas sacensības bērnu bibliotēkā “Zinītis”

29. maijā no plkst. 11 līdz 13 Jelgavas bērnu un jauniešu bibliotēka “Zinītis” pie sevis pulcinās Jelgavas reģiona Skaļās lasīšanas sacensības dalībniekus, kuru vidū tiks izraudzīts pārstāvis Nacionālajam finālam Rīgā.

Lasīt tālāk

Latvijas medijpratības datubāze ir pieejama ikvienam interesentam bez maksas

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) atgādina un aicina ikvienu interesentu paplašināt zināšanas un kompetences medijpratības jomā bez maksas, izmantojot NEPLP medijpratības datubāzi datubaze.neplp.lv. Īpaši aicināti skolotāji, skolēni, studenti izmantot pieejamos resursus.

Lasīt tālāk

Rasmas Urtānes grāmatas “Saulīte plaukstās” atvēršanas svētki

1. jūnijā pulksten. 17.30 dzejniece Rasma Urtāne aicina uz grāmatas “Saulīte plaukstās” atvēršanas svētkiem Jelgavas Pilsētas bibliotēkā.

Lasīt tālāk