Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Kontakti

 

Lasīšanas termiņa pagarināšana    63046587
     
     
 

Lāsma Zariņa

Direktore

63046721

Lasma.Zarina@biblioteka.jelgava.lv,  info@biblioteka.jelgava.lv

 

     

 

Dzintra Punga

Direktores vietniece, novada pašvaldību bibliotēku metodiskā darba vadītāja

63007745

Dzintra.Punga@biblioteka.jelgava.lv,  info@biblioteka.jelgava.lv

   
 

Klinta Kalnēja

Projektu vadītāja

63046488

Klinta.Kalneja@biblioteka.jelgava.lv

     
 

Dagnija Avota

Informācijas nodaļa

63007747

Dagnija.Avota@biblioteka.jelgava.lv, info@biblioteka.jelgava.lv

     
 

Vivita Armanoviča

Lasītāju apkalpošanas nodaļa, Abonements

63046587

Vivita.Armanovica@biblioteka.jelgava.lv, abo@biblioteka.jelgava.lv

     
 

Viktorija Agafonova

Starpbibliotēku abonements

63007748

sba@biblioteka.jelgava.lv, Viktorija.Agafonova@biblioteka.jelgava.lv

     
 

Anita Vecele

Komplektēšanas un apstrādes nodaļa

63007746

Anita.Vecele@biblioteka.jelgava.lv

     
 

Olga Spirta

BIS ALISE sistēmas administratore

63007748

Olga.Spirta@biblioteka.jelgava.lv

     
 

Veneranda Godmane

Pārlielupes bibliotēka

Tālr./fakss:63011829

Parlielupe@biblioteka.jelgava.lv, Veneranda.Godmane@biblioteka.jelgava.lv

     
 

Jolanta Treigute

Miezītes bibliotēka

63083151

Miezite@biblioteka.jelgava.lv, Jolanta.Treigute@biblioteka.jelgava.lv

     

 

Baiba Karčevska

Bērnu bibliotēka „Zinītis"

63029093

Zinitis@biblioteka.jelgava.lv  Baiba.Karcevska@biblioteka.jelgava.lv

 

 

Citi kontakti:



Uzziņas, konsultācijas Tālr. 63007747, 63046587 vai  info@biblioteka.jelgava.lv

Liāna Pastere (direktores vietniece saimniecības darbos), Tālr. 63046721, Liana.Pastere@biblioteka.jelgava.lv

Līvija Jakšta (Kasiere) livija.jaksta@biblioteka.jelgava.lv

Haralds Bukšs (Datortīkla administrators) Tālr. 63007744, Haralds.Bukss@biblioteka.jelgava.lv

 

Kristīne Umbraško (Pašvaldības iestāžu centralizētās grāmatvedības vadītāja)

Tālr. 63023730, Kristine.Umbrasko@gramatvediba.jelgava.lv

 

Jelgavas bibliotēkas sociālajos tīklos