Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Ekskursijas, bibliotekārās stundas un mācības

 

 

Jelgavas pilsētas bibliotēkā un tās filiālēs ir iespēja pietiekties bezmaksas ekskursijām un bibliotekārajām stundām! Bez vecuma ierobežojuma! Mēs piedāvājam gan iepazīties ar mūsu bibliotēkas darbu un piedāvātajiem pakalpojumiem, gan apgūt pamatiemaņas, meklējot informāciju bibliotēku kopkatalogā, datubāzēs un citos resursos. Tāpat ikvienam interesentam ir iespēja pieteikt sev interesējošo tematu, mūsu speciālisti bibliotekārajās stundās un ekskursijās var integrēt arī skolā/augstskolā apgūstamo saturu.Pieteikuma veidlapa ekskursijām

Jelgavas reģionālais mācību centrs darbu uzsāka 2007.gadā Latvijas un Bila&Melindas Geitsu fonda līdzfinansētā publisko bibliotēku attīstības projekta „Trešais tēva dēls" ietvaros. Pavisam Latvijas bibliotēkās tika izveidoti 10 reģionālie mācību centri - Daugavpilī, Gulbenē, Jelgavā, Liepājā, Ogrē, Preiļos, Rīgā, Valmierā un Ventspilī.

Mācību centrs organizē profesionālās tālākizglītības seminārus, apmācības, praktiskas nodarbības pilsētas un novadu bibliotēku darbiniekiem, datorzināšanu pamatiemaņu apguvi senioru grupām, kā arī piedāvā iespēju izmantot moderni aprīkoto datorklasi citām organizācijām un iestādēm.

Mācību centrā ir stacionārā un mobilā datorklase. Katra klase aprīkota ar 12 portatīvajiem datoriem dalībniekiem, pasniedzēja datoru, serveri. Stacionārajā klasē ir interaktīvā tāfele un multifunkcionālā iekārta, mobilajā klasē – ekrāns un projektors.

Jelgavas reģionālais mācību centrs apkalpo Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada, Ozolnieku novada, Bauskas un Dobeles bibliotēku darbiniekus un citus interesentus. 

Saziņai: info@biblioteka.jelgava.lv

630 46721 vai 630 07747