Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Ekskursijas, bibliotekārās stundas un mācības

 

 

Jelgavas Pilsētas bibliotēkā un tās filiālēs ir iespēja pieteikties bezmaksas ekskursijām un bibliotekārajām stundām. Piedāvājam iepazīties ar mūsu bibliotēkām, to vēsturi, darbu un pakalpojumiem, apgūt pamatiemaņas informācijas meklēšanā kopkatalogā, datubāzēs un citos resursos, pārrunāt svarīgākos medijpratības jautājumus un to, kā izvērtēt informācijas ticamību u.tml. Bērniem un jauniešiem organizējam dažādas bibliotekārās stundas, kurās integrēts izglītības programmās apgūstamais saturs. Piedāvājam arī nodarbības tiešsaistē.


Piedāvājam īpašu ekskursiju "Sienas, kas runā" par bibliotēkas ēku, tās vēsturi un šodienu. Pastaiga pa bibliotēku pielāgojama visām vecuma grupām.Pieteikuma veidlapa ekskursijām

 

Jelgavas Pilsētas bibliotēkā ir pieejama mācību klase, kas aprīkota ar 10 stacionāriem datoriem ar jaunāko programmatūru mācību dalībniekiem un portatīvo datoru pasniedzējiem. Klasē ir arī 10 planšetdatori un interaktīvā tāfele ar skārienjutīgu darbvirsmu. Mācībām pieejama arī K. Barona zāle ar 80 sēdvietu ietilpību un projektora ekrānu. Tas dod iespēju organizēt profesionālās tālākizglītības seminārus Jelgavas valstspilsētas un Jelgavas novada bibliotēku darbiniekiem, ka arī regulāras un daudzpusīgas praktiskās nodarbības dažādām mērķgrupām – bibliotekāriem, pedagogiem, izglītojamiem, bibliotēkas lietotājiem u.c.