Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv
Drukāt

Ekskursijas, bibliotekārās stundas un mācības

 

 

Jelgavas Pilsētas bibliotēkā un tās filiālēs ir iespēja pieteikties bezmaksas ekskursijām un bibliotekārajām stundām. Piedāvājam iepazīties ar mūsu bibliotēkām, to vēsturi, darbu un pakalpojumiem, apgūt pamatiemaņas informācijas meklēšanā kopkatalogā, datubāzēs un citos resursos, pārrunāt svarīgākos medijpratības jautājumus un to, kā izvērtēt informācijas ticamību utml. Bērniem un jauniešiem organizējam dažādas bibliotekārās stundas, kurās integrēts izglītības programmās apgūstamais saturs. Piedāvājam arī nodarbības tiešsaistē.


Piedāvājam īpašu ekskursiju "Sienas, kas runā" par bibliotēkas ēku, tās vēsturi un šodienu. Pastaiga pa bibliotēku pielāgojama visām vecuma grupām.Pieteikuma veidlapa ekskursijām

Jelgavas Pilsētas bibliotēkas reģionālais mācību centrs darbu uzsāka 2007. gadā Latvijas un Bila&Melindas Geitsu fonda līdzfinansētā publisko bibliotēku attīstības projekta „Trešais tēva dēls" ietvaros. Pavisam Latvijas bibliotēkās tika izveidoti 10 reģionālie mācību centri - Daugavpilī, Gulbenē, Jelgavā, Liepājā, Ogrē, Preiļos, Rīgā, Valmierā un Ventspilī.

Mācību centrs organizē profesionālās tālākizglītības seminārus, apmācības, praktiskas nodarbības pilsētas un novadu bibliotēku darbiniekiem, datorzināšanu pamatiemaņu apguvi senioru grupām, kā arī piedāvā iespēju izmantot moderni aprīkoto datorklasi citām organizācijām un iestādēm.

Mācību centrā ir stacionārā un mobilā datorklase. Katra klase aprīkota ar 12 portatīvajiem datoriem dalībniekiem, pasniedzēja datoru, serveri. Stacionārajā klasē ir interaktīvā tāfele un multifunkcionālā iekārta, mobilajā klasē – ekrāns un projektors.

Jelgavas reģionālais mācību centrs apkalpo Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada, Bauskas un Dobeles bibliotēku darbiniekus un citus interesentus. 

Saziņai: info@biblioteka.jelgava.lv

630 46721 vai 630 07747