Dalīties
Facebook logo Facebook   X logo X   printer icon Drukāt

Miezītes bibliotēka 27. un 28. martā aicina ģimenes ar bērniem apmeklēt bibliotēku, lai kopīgi piedalītos Lieldienu aktivitātēs un atklātu “Lieldienu noslēpumu”. Aktivitātes mērķis ir piesaistīt ģimenes ar bērniem bibliotēkas krājuma iepazīšanai, latviešu dzejnieku darbiem, kā arī mudināt saturīgi un pilnvērtīgi pavadīt brīvo laiku.

Pildot piecus dažādus uzdevumus dalībniekiem būs iespēja pārbaudīt sevi atjautībā, jo tikai secīgi atrisinot visus uzdevumus varēs iegūt atslēgu, lai atslēgtu seifu, kurā glabājas “Lieldienu noslēpums”. Uzdevumus varēs pildīt gan individuāli, gan komandā, tādējādi pastiprinot sacensību garu. Katrai komandai vai individuālam dalībniekiem, atklājot “Lieldienu noslēpumu”, paredzēta pārsteiguma balva.

Aktivitātes notiks divas dienas:

• 27. martā no pulksten 13 līdz 18;
  • 28. martā no pulksten 10 līdz 16.

Ieeja pasākumā – bez maksas.