Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv

Ziņas

Aprīļa dāsnums bibliotēkā

Aprīlis atbrāzies ar joku šaltīm un Lieldienu raibumu, putnu svilpieniem un nerātnu vēju, kas neļauj siltumam pārņemt pavasara saules alkstošos. Bibliotēkā Lieldienu zaķis atvēlis jaunu grāmatu gūzmu. Detektīvromānu kaudzītes spraiguma izbaudītājiem, košas, krāsainas bilžu grāmatas mazajiem. Uzziņu grāmatas lietu kārtību izzinošajiem, palīgus dārzā, attiecībās, izglītībā. Labs papildinājums arī grāmatām svešvalodās. Jauno grāmatu rezervācija no 15.04.2021. Steidzam lasīt!

Lasīt tālāk

10 jautājumi un atbildes par Jelgavas pilsētas bibliotēkas Novadpētniecības datubāzi

Attālinātās mācības un darbs radījis papildu interesi par Jelgavas pilsētas bibliotēkas veidotajām datubāzēm. Arvien vairāk iedzīvotāji izmanto Jelgavas reģiona bibliotēku kopkatalogu, kā arī tajā ietilpstošo Jelgavas novadpētniecības datubāzi. Mēs ar prieku palīdzam ikvienam, kam nepieciešams atbalsts informācijas meklēšanā, tāpēc šajā publikācijā atbildēsim uz 10 biežāk uzdotajiem jautājumiem par piedāvātajiem novadpētniecības materiāliem mūsu bibliotēkā.

Lasīt tālāk

EBSCO datubāze piedāvā konkursu saviem lietotājiem

Aicinām bibliotēkas lietotājus piedalīties EBSCO Nacionālās datubāzes sagatavotajā viktorīnā, kura sāksies 12.04.2021. un ilgs līdz 31.05.2021.

Lasīt tālāk

Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina pieteikties attālinātajām nodarbībām

Jelgavas pilsētas bibliotēka piedāvā attālinātas nodarbības 7.–12. klašu skolēniem “Virtuālie bibliotēkas resursi – atbalsts mācībām”. Nodarbības tiek piedāvātas klašu grupām. Grupu nodarbību laikā skolēni varēs apgūt informācijas meklēšanu Jelgavas reģiona bibliotēku kopkatalogā, uzzināt par datubāzēm un pilnveidot savas informācijas meklēšanas prasmes uzticamos informācijas avotos.

Lasīt tālāk

Pirms 115 gadiem Jelgavā izdots pirmais latviešu mūzikas periodikas izdevums “Mūzikas Druva”

"Mūzikas Druva" bija Latvijas teritorijā pirmais mūzikāli zinātniskais mēnešraksts, kas iespiests latīņu burtiem latviešu valodā. Tas tika izdots Jelgavā komponista, diriģenta, mūzikas pedagoga un mūzikas kritiķa Ata Kauliņa vadībā.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Gada bibliotēka 2017

Interreg

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next