Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv

Ziņas

Aktuāla informācija! Bibliotēkas ir atvērtas

Bibliotēkās var apmainīt iespieddarbus, izmantot lasītavas pakalpojumus, izmantot datorus (līdz 30 minūtēm) un saņemt citus bibliotēkas pakalpojumus. Apmeklētājiem, ierodoties bibliotēkā, jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments.

Lasīt tālāk

Mūsu bibliotēkai – savs pakomāts

Jelgavas Pilsētas bibliotēka 2022. gadu sākusi ar jaunu bezkontakta pakalpojuma piedāvājumu – lasītājs var saņemt pasūtīto iespieddarbu pakomātā. Tas atrodas nišā pie bibliotēkas ieejas, Akadēmijas ielā 26.

Lasīt tālāk

“Kas mīl...” Lūcijai Ņefedovai aizsaules skatuvē uzejot

Puteņa priekškaram plandot, nevaldāmām vētras ovācijām skanot, sava mūža skatuvi pametusi režisore Lūcija Ņefedova. Krietni pāri pusgadsimtam kā nesatricināms flagmanis Lūcija Ņefedova nesusi Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra lāpu, neļaujot teātra garam pilsētā rimt.

Lasīt tālāk

Jaunā gada dāvanas jeb janvāra jaunumi

Jaunais gads sagaidīts, sagatavotie ēdienu krājumi apēsti, eglītes atpušķotas un iznestas no mājām, varam atkal ieiet ierastajā dzīves ritmā. Cerams, ka šāds ritms saistās arī ar kādas grāmatas palasīšanu, jo esam sagatavojuši interesantu jaunumu piedāvājumu. Izvēlēties varēs dažādu žanru cienītāji, ir grāmatas par aktuālām, saistošām tēmām, romāni, dzeja, stāsti un lugas. Īpašs piedāvājums, tiem, kuriem patīk gatavot ēst. Varēsim kopā ar Lindu un Hosamu Abu Meri pagatavot kādu libāniešu ēdienu, jaunas garšas smelties no dzīvesstila blogeres Janas Medovas virtuves noslēpumiem, uzklāt ģimenes svinību galdu līdzēs Ilze Veisbārde, bet dažādu pilsētu mūziķu stāstus un ēdienu receptes iepazīt grāmatā "Skaņas. Garšas. Pilsētas". Grāmatas pieejamas rezervēšanai pēc 20.01.2022.

Lasīt tālāk

Sīksta kā ieva upes malā

Jelgavas Zinātniskās bibliotēkas ilggadējo direktori Paulīni Bartkeviču simtgadē pieminot

Lasīt tālāk

Arhīvs

Gada bibliotēka 2017

Interreg

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next