Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv

Ziņas

Arī Jelgavā slāpst pēc grāmatām. Publikāciju sērija par pilsētas bibliotēku vēsturi 100 gados.

Jelgavai ir senas un ievērojamas grāmatniecības tradīcijas, pilsētā cauri laikiem pastāvējušas arī daudzas bibliotēkas, taču pirmā pilsētas pašvaldības uzturētā un finansētā bibliotēka Jelgavā dibināta 1920. gada 10. jūnijā. Tāpēc 2020. gads ir Jelgavas pilsētas bibliotēkas un tās filiāļu 100. jubilejas gads. Aicinām sekot līdzi mūsu vietnes jaunumiem – reizi mēnesī publicēsim nelielu ieskatu bibliotēkas simtgadīgi mainīgajā sejā – nopienā un reizēm arī nenopietnā. Gada otrajā pusē materiāls plašākā formātā būs pieejams arī apkopotā veidā.

Lasīt tālāk

Jaunajā gadā - jauni žurnāli

Sākoties jaunam gadam, Jelgavas pilsētas bibliotēka un tās filiāles saviem lasītājiem piedāvās jaunus žurnālus.

Lasīt tālāk

16. janvārī - Jauno grāmatu diena Jelgavas pilsētas bibliotēkā

Jaunais gads Jelgavas pilsētas bibliotēkā iesācies ar brīnišķīgu papildinājumu bibliotēkas fondam, kurā parādīsies vairāki desmiti vērtīgu jaunieguvumu. Lai ikviens varētu iepazīties ar visām jaunākajā grāmatām vienuviet, Jelgavas pilsētas bibliotēka organizē Jauno grāmatu dienas, kad jaunākās grāmatas tiek izliktas Lasītavā visu apskatei, kur visas dienas garumā ikviens interesents var izpētīt un rezervēt sev lasīšanai tīkamākos izdevumus.

Lasīt tālāk

Rēķinu apmaksa internetā – to var ikviens!

No 2020. gada 1. janvāra ir slēgti SIA „Jelgavas nekustamā īpašuma pārvaldes” (JNĪP) norēķinu punkti, un visizdevīgāk šobrīd rēķinu apmaksu ir veikt internetbankā. Taču ne visiem iedzīvotājiem ir nepieciešamās prasmes šo rēķinu veikšanai, kā arī ne visiem mājās ir interneta pieslēgums. Tāpēc Jelgavas pilsētas bibliotēka (JPB) aicina ikvienu, kam tas ir nepieciešams, pieteikties uz bezmaksas grupu nodarbībām par to, kā apmaksāt dažādus komunālos rēķinus, arī kā tiešsaistē samaksāt nekustamā īpašuma nodokli (NĪN).

Lasīt tālāk

Janvāra pasākumi Jelgavas pilsētas bibliotēkā

Svētki ir pagājuši un ir iesācies 2020. gads. Aicinām iepazīties ar janvāra pasākumiem Jelgavas pilsētas bibliotēkā!

Lasīt tālāk

Arhīvs

Gada bibliotēka 2017

Interreg

Bērniem

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next