Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv

Ziņas

Lāčplēša Kara ordeņa kavalieri – Jelgavas ģimnāzijas audzēkņi

"Lāčplēša Kara ordeņa kavalieru dzīves stāsti bija daļa no Latvijas vēstures un tādi tie paliks vienmēr. Viņus vienoja Latvija, bet šķīra laiks un Latvijas ienaidnieki, viņi bija izdzēsti no tautas atmiņas, bet atgriezās tajā, ieņemot tiem pienākošos godpilno vietu kā vīriem, kuri ar ieročiem un savām asinīm izcīnīja Latvijas brīvību” - tā savā grāmatā “Lāčplēša Kara ordeņa kavalieri – Jelgavas ģimnāzijas audzēkņi ” raksta Gints Putiķis - Ģ. Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja direktores vietnieks zinātniskajā darbā.

Lasīt tālāk

Jelgavas Stefenhāgeni, 1769–1919: izstādes katalogs pieejams bibliotēkā!

Jelgavas pilsētas bibliotēkas grāmatu plauktu papildinājis un ikvienam interesentam brīvi pieejams jauns, nozīmīgs izdevums – izstādes katalogs: “Jelgavas Stefenhāgeni, 1769–1919”.

Lasīt tālāk

Garlībam Merķelim – 250!

Ievērojamajam vācbaltiešu rakstniekam un publicistam Garlībam Merķelim 1. novembrī apritēja 250! Apgaismības laika domātājs, rakstnieks, publicists, rakstīja vāciski, taču ar saviem darbiem „Latvieši, sevišķi Vidzemē filozofiskā gadsimta beigās" (1796), „Vidzemes senatne" (1798–1799) un „Vanems Imanta" (1802) ietekmēja Latvijas kultūras un sabiedrības dzīvi.

Lasīt tālāk

Mainīts Informācijas centra darba laiks

Sākot ar 01.11.2019. Informācijas centra darba laiks darba dienās būs no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Lasīt tālāk

Jelgavas pilsētas bibliotēkas aicina savus lasītājus ar ģimenēm pavadīt kopā Patriotu dienu

Gaidot Latvijas 101. dzimšanas dienu un Bermontiādes simtgadi, trīs novembra dienas pēc kārtas no plkst. 11.00 līdz 15.00 Jelgavas pilsētas bibliotēkas pie sevis aicina lasītājus ar savām ģimenēm, lai kopīgi pavadītu Patriotu dienu: 8. novembrī bērnu bibliotēkā Zinītis, 9. novembrī – Miezītes bibliotēkā un Pārlielupes bibliotēkā, bet 10. novembrī – Jelgavas pilsētas bibliotēkā, Akadēmijas ielā 26.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Gada bibliotēka 2017

Interreg

Bērniem

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next