Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv

Ziņas

Lasītāju klubiņa informatīvo lekciju cikls dzīves kvalitātes uzlabošanai “Tver dzīvi!”

Jelgavas pilsētas bibliotēkas Lasītāju klubiņa dalībnieki un citi interesenti tiek aicināti piedalīties lekciju ciklā dzīves kvalitātes uzlabošanai “Tver dzīvi!”. Lekciju ciklu organizē Jelgavas pilsētas bibliotēku atbalsta biedrība “Libro” sadarbībā ar Jelgavas pilsētas bibliotēku.

Lasīt tālāk

Notiks Zemgales reģionālais seminārs “Bibliotēkas un sabiedrības ilgtspējīga attīstība: mēs būvējam šo pasauli paši”

2019. gada 2. oktobrī Jelgavas pilsētas bibliotēkā notiks Zemgales reģionālais seminārs “Bibliotēkas un sabiedrības ilgtspējīga attīstība: mēs būvējam šo pasauli paši”. Seminārs ir pirmais pasākums reģionālo semināru ciklā, ko organizē Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB), UNESCO Latvijas Nacionālā komisija un Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB).

Lasīt tālāk

19.septembrī - Jauno grāmatu diena Jelgavas pilsētas bibliotēkā

19.septembrī Jelgavas pilsētas bibliotēkas lasītavā no plkst. 10.00 līdz 18.00 aicinām uz Jauno grāmatu dienu. Kā jau ierasts, ikviens interesents varēs apskatīt un rezervēt sev lasīšanai pēdējā mēneša laikā saņemtās grāmatas, CD un citus izdevumus. Nāc, pieraksties un lasi pirmais!

Lasīt tālāk

Tiek izsludinātas Latvijas Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensības

Latvijas Nacionālā bibliotēka kopā ar Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padomi, kā arī bibliotēkas un skolas visā Latvijā aicina skolu jauniešus piedalīties 2019./2020.gada Latvijas Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensībās.

Lasīt tālāk

Jāņa Čakstes 160. dzimšanas dienai veltīta izstāde „Brīves griba”

Par godu Latvijas Valsts pirmā prezidenta Jāņa Čakstes 160 gadu jubilejai piektdien, 13.septembrī, plkst. 15.00, Miezītes bibliotēkā tiks atklāta izstāde „Brīves griba”.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Gada bibliotēka 2017

Interreg

Bērniem

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next