Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv

Ziņas

Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina uz Silvijas Meškones gleznu izstādi

No 19. maija līdz 30. jūnijam Jelgavas pilsētas bibliotēkas Informācijas centrā ir aplūkojama Silvijas Meškones gleznu izstāde "...uz zemes šīs". Šī ir pirmā izstāde pēc ilgāka pārtraukuma, kad bibliotēka klātienes apmeklējumiem bija slēgta.

Lasīt tālāk

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija aicina – lasi un vērtē!

Lasīšanas veicināšanas programma „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija” šogad svin savu 20. gadskārtu un piedāvā jauno kolekciju, kurā iekļautas 28 interesantas un daudzveidīgas grāmatas dažādām bērnu un jauniešu vecuma grupām: 5+, 9+, 11+, 15+, kā arī vecākiem un vecvecākiem.

Lasīt tālāk

Buržuāziskās paliekas krāsnī iekšā!

Laikā, kad gaidām Jelgavas pilsētas bibliotēkas simto dzimšanas dienu, piedāvājam stāsta turpinājumu par mūsu bibliotēkas dzīvi cauri laikiem. Šoreiz stāsts par dzīvi pēc bibliotēkas ēkas nodegšanas 2. pasaules kara laikā un bibliotēkas atdzimšanu jau citā veidolā, kad priekšplānā izvirzījās cīņa par buržuāzisko palieku iznīdēšanu.

Lasīt tālāk

Iniciatīva #DomāDigitāli – ceļvedis digitālās transformācijas procesā

Šogad attālinātam darbam veltītā “Strādā jebkur!” diena ieguvusi pilnīgi jaunu formu un saturu. No 18. līdz 29. maijam notiks vērienīgs pasākumu kopums ar devīzi #DomāDigitāli, kas veltīts digitālajai transformācijai – procesam, kuru visā pasaulē strauji paātrinājusi ar Covid-19 saistītā ārkārtas stāvokļa ieviešana.

Lasīt tālāk

Jelgavas pilsētas bibliotēka klātienē rīkos Jauno grāmatu dienu

21. maijā no plkst. 10 līdz 18, Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina karstākos grāmatmīļus uz Jauno grāmatu dienu bibliotēkas Lasītavā. Pēc vairāk nekā divu mēnešu pārtraukuma, kad koronavīrusa pandēmijas dēļ bibliotēkā nenotika nekādi publiski pasākumi, šī ir pirmā reize, kad bibliotēka aicina savus lasītājus uz kādu organizētu pasākumu klātienē.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Gada bibliotēka 2017

Interreg

Bērniem

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next