Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv

Ziņas

Mākslas zinātnieka Imanta Lancmaņa lekcija ”Versaļa Jelgavā. Francijas karaļa Luija XVIII uzturēšanās Kurzemē”

25. oktobrī plkst. 17.00 Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina uz mākslas zinātnieka Dr. h. c. art. Imanta Lancmaņa lekciju ”Versaļa Jelgavā. Francijas karaļa Luija XVIII uzturēšanās Kurzemē”.

Lasīt tālāk

Jelgavas pilsētas bibliotēkas Lasītāju klubiņš aicina uz lekciju par Zero Waste jeb bezatkritumu dzīvesveidu

Jelgavas pilsētas bibliotēkas Lasītāju klubiņa dalībnieki un citi interesenti tiek aicināti piedalīties lekciju ciklā dzīves kvalitātes uzlabošanai “Tver dzīvi!”. Lekciju ciklu organizē Jelgavas pilsētas bibliotēku atbalsta biedrība “Libro” sadarbībā ar Jelgavas pilsētas bibliotēku.

Lasīt tālāk

Rudens raibumiņi - radošās aktivitātes bērniem rudens brīvlaikā

23. oktobrī no plkst. 12.00 līdz 14.00 Jelgavas pilsētas bibliotēka pie sevis aicina bērnus vecumā no 8 līdz 12 gadiem, lai saturīgi un interesanti pavadītu brīvlaiku!

Lasīt tālāk

Jelgavas novada grāmatu svētki – jau 19. oktobrī!

Šogad Jelgavas novada Grāmatu svētki notiks 19. oktobrī, no pulksten 11 grāmatmīļus pulcējot Bērvircavas tautas namā. Mazliet mainījies arī svētku formāts – šogad aktivitātes vērstas uz pieaugušo auditoriju, piedāvājot tikšanos ar vairākiem iemīļotu grāmatu autoriem un grāmatu tirdziņu. Tāpat darbosies grāmatu apmaiņas plaukts "Lasītājs dāvina lasītājam".

Lasīt tālāk

Bibliotekārā rituāla mierinājums: pārdomas par IFLA Pasaules bibliotēku un informācijas kongresu Atēnās

Laikā no 2019. gada 24. līdz 30. augustam Grieķijā, Atēnās, norisinājās IFLA Pasaules bibliotēku un informācijas kongress, kas ik gadu pulcē vairāk nekā 3500 bibliotekāru no visas pasaules.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Gada bibliotēka 2017

Interreg

Bērniem

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next