Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv

Ziņas

Nedēļas atradums. #3

Neskatoties uz to, ka TV kanāli un ziņu portāli ir sliktu ziņu piesātināti, nepamet arī kāda cita sajūta – šis ir jaunu atklājumu, pašizaugsmes un nesavtīgas došanas laiks. Ik dienas parādās arvien jauni un jauni bezmaksas e-resursi, kas dāsni piedāvā tādas lietas, par ko agrāk nevarējām cerēt. Esam apkopojuši aizvadītās nedēļas atradumus, kurus esam publicējuši savos sociālajos tīklos.

Lasīt tālāk

Jelgavas pilsētas bibliotēka skaitļos

Pagājušas jau 3 nedēļas, kopš strādājam jaunā režīmā – slēgti apmeklējumiem, atvērti tikai attālinātām konsultācijām. Lai arī bibliotēkas gaiteņos un zālēs valda savāds klusums, aiz slēgtajām durvīm noris aktīvs darbs pie fonda kārtošanas, tīrīšanas, papildināšanas un inventarizācijas, tiek uzlabota ierakstu kvalitāte datubāzēs un ievietoti jauni ieraksti, apkopoti un publicēti bezmaksas e–resursi, kā arī tiek digitalizēti materiāli un papildināti ieraksti novadpētniecības datubāzēm.

Lasīt tālāk

Bibliotēkas darba laiks pirmssvētku dienā

Lieldienu pirmssvētku dienā, 9. aprīlī, Jelgavas pilsētas bibliotēka un tās filiāles lasītājus attālināti apkalpos no plkst. 8 līdz 12. Savukārt svētku laikā no 10. aprīļa līdz 13. aprīlim bibliotēka lasītājus neapkalpos.

Lasīt tālāk

Bibliotēka apkalpos lasītājus neklātienē un turpinās informēt par e-resursiem

Ievērojot noteiktos pulcēšanās ierobežojumus valstī un ieteikumus maksimāli ievērot sociālo distancēšanos, Jelgavas pilsētas bibliotēka (JPB) un tās filiāles ir mainījušas savu darba laiku un lasītāju apkalpošanas kārtību.

Lasīt tālāk

Tiek pārcelta jubilejas konference "Bibliotēkas pāri laikiem un robežām"

Ņemot vērā nenoteiktības apstākļus, Jelgavas pilsētas bibliotēkas simtgadei veltītā konference "Bibliotēkas pāri laikiem un robežām", kas bija paredzēta 13. maijā, tiek atcelta vai pārcelta uz vēlāku laiku. Sekojiet līdzi jaunumiem mūsu tīmekļvietnē un sociālajos tīklos.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Gada bibliotēka 2017

Interreg

Bērniem

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next