Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv

Ziņas

Bibliotēka aicina uz fotogrāfiju izstādi "Jelgava. Bibliotēka. Mēs"

No 3. līdz 28. augustam Jelgavas pilsētas bibliotēkas informācijas centrā būs skatāma Jura Zēberga (AFIAP) fotogrāfiju izstāde "Jelgava. Bibliotēka. Mēs". Šoreiz izstāde būs īpaša ar to, ka fotogrāfijās redzami Jelgavas pilsētas bibliotēkas un tās filiāļu darbinieki.

Lasīt tālāk

Jelgavas pilsētas bibliotēka un Latvijas Universitātes Akadēmiskā bibliotēka noslēdz Sadarbības Memorandu

Šā gada 14. jūlijā Jelgavas pilsētas bibliotēku apciemoja gaidīti un īpaši viesi – sveikt bibliotēku tās pastāvēšanas simtgadē bija ieradušies pārstāvji no Latvijas Universitātes Akadēmiskās bibliotēkas – direktore Venta Kocere, bibliotēkas Starpkultūru dialoga centra vadītāja Linda Eltermane; Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūta direktore Ņina Linde, Baltijas Starptautiskās akadēmijas profesore Anna Tatarinceva, Biznesa augstskolas "Turība" prorektore zinātniskajā un akadēmiskajā darbā Daina Vasiļevska, kā arī akadēmiķe, jelgavniece Baiba Rivža.

Lasīt tālāk

Novadpētniecības krājumu papildinājis pētījums par Jelgavas sporta dzīvi no 1920. gada līdz 1940. gadam

Jelgavas pilsētas bibliotēka savā novadpētniecības krājumā cenšas vienuviet apkopot un padarīt pieejamus arī dažādu augstākās izglītības posmu un programmu akadēmiskos pētījumus, kas tapuši Latvijas augstskolās un ir saistīti ar Jelgavu un novadu. Esam pateicīgi vēsturniekam Dāvim Strupulim, mūsu lasītājam, kas nodevis bibliotēkas glabāšanā un pieejamu lasītājiem sava maģistra darba "Fiziskās aktivitātes un sports Jelgavā un Jelgavas apriņķī 1920.–1940." drukāto un elektronisko kopiju.

Lasīt tālāk

Novadpētniecības izstādes Jelgavas pilsētas bibliotēkas lasītavā

Jelgavas pilsētas bibliotēkas lasītavā vasaras periodā apskatāmas divas nelielas novadpētniecības izstādes. Turpinot izstāžu ciklu "Jelgavas izdevēji. J. Vilka kolekcija" līdz rudenim piedāvājam ieskatu izdevēja H. Alunāna apgādāto izdevumu daudzveidībā, kā arī iespēju aplūkot pirmo Jelgavā izdoto grāmatu ar krāsainiem attēliem - G. Ā. Reiera apgādībā iznākušo Puzes mācītāja H. Kavala populārzinātnisku enciklopēdiju “Dieva radījumi pasaulē” (1860).

Lasīt tālāk

ZINĪTIS aicina apskatīt ceļojošo izstādi “100 grāmatas bērniem”

Bērnu un jauniešu bibliotēkā “Zinītis”, kas jūnija vidū vēra durvis saviem lasītājiem jaunajās telpās, Zemgales prospektā 7, no 1. līdz 31. jūlijam būs apskatāma Latvijas valsts simtgadei veltīta Rīgas centrālās bibliotēkas (RCB) ceļojošā latviešu autoru bērnu grāmatu izstāde "100 grāmatas bērniem”. Izstādē varēs apskatīt katrā no Latvijas simtgades gadiem izdotās bērnu grāmatas.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Gada bibliotēka 2017

Interreg

Bērniem

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next