Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv

Ziņas

AICINĀM UZ TIKŠANOS AR AKTRISI INDRU ROGU PASĀKUMU CIKLĀ "ES NĀKU NO JELGAVAS"

Jelgavas pilsētas bibliotēku atbalsta biedrība “Libro” sadarbībā ar Jelgavas pilsētas bibliotēku, godinot Latvijas simtgadi un aktualizējot piederību savai dzimtajai pilsētai, organizē pasākumu ciklu “Es nāku no Jelgavas” – tikšanās ar ievērojamiem cilvēkiem, kuru personības tapšanā un izaugsmē Jelgavai ir bijusi būtiska loma. Sarunu cikla noslēdzošā tikšanās notiks 9. decembrī plkst. 14.00 Jelgavas pilsētas bibliotēkas Krišjāņa Barona zālē ar aktrisi un režisori Indru Rogu.

Lasīt tālāk

Metodiskā diena Jelgavas pilsētas bibliotēkās

19. decembrī Jelgavas pilsētas bibliotēkās metodiskā diena. Jelgavas pilsētas bibliotēka strādās no 14.00 līdz 19.00, savukārt filiāles no 14.00 līdz 18.00. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Lasīt tālāk

Digitalizēts laikraksts “Darba Uzvara”

Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas Periodikas kolekcijā www.periodika.lv iekļauts Jelgavas laikraksts “Darba Uzvara” (1962-1981). Digitalizēti arī visi laikraksta “Zemgales Komunists” numuri (1940-1962). Padomju laikā Latvijā izdotā reģionālā prese digitalizēta ERAF projekta "Kultūras mantojuma satura digitalizācija" ietvaros. Atgādinam, ka daudzu rakstu pilntekstus iespējams lasīt tikai bibliotēkās autortiesību ierobežojumu dēļ.

Lasīt tālāk

Tautasdziesmu sadziedāšanās vakars

6. decembrī pulksten 18.30 Jelgavas pilsētas bibliotēkas Krišjāņa Barona zālē notiks tautasdziesmu sadziedāšanās vakars! Aicināti ir visi - dziedātpratēji, dziedātnepratēji, rūcēji, dūcēji un ikviens, kam patīk tautasdziesmas un labi pavadīts laiks!

Lasīt tālāk

Uzmanību!

3. decembrī, sakarā ar elektroenerģijas pārtraukumu, Jelgavas pilsētas bibliotēka būs atvērta no 12.00!

Lasīt tālāk

Arhīvs

Gada bibliotēka 2017

Interreg

Bērniem

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next