Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv

Ziņas

Devītais. Laika un Patiesības sargs

4. jūlijā pulksten 18.00 izdevniecība Latvijas Mediji aicina uz Daces Judinas un Artura Nīmaņa romāna “Devītais” atvēršanas svētkiem – radošo autorvakaru Jelgavas pilsētas bibliotēkas Lielajā zālē (Jelgavā, Akadēmijas ielā 26). Romāns “Devītais” aizsāk jaunu sēriju Laika stāsti – par Laiku, Varu, Cilvēkiem un Likteņiem.

Lasīt tālāk

Brīvlaiks bibliotēkā

Jelgavas pilsētas bibliotēka vasaras brīvlaikā (jūnijā, jūlijā un augustā) aicina bērnus no 8 līdz 12 gadu vecumam piedalīties brīvlaika aktivitātēs "Vasarraibumiņi", kas notiks katru trešdienu pulksten 12.00-15.00 Akadēmijas ielā 26. Kopā orientēsimies bibliotēkā, piedalīsimies radošajās darbnīcās, spēlēsim spēles un asināsim prātu viktorīnās. Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni - 63046587. Tiekamies bibliotēkā!

Lasīt tālāk

Filma “Jelgava 94” gaidāma jau rudenī

Jāņa Joņeva romāna ekranizācijas pirmizrāde gaidāma 18. septembrī. Spēlfilmas epizodes aizvadītajā vasarā tika filmētas Jelgavā, arī pie Jelgavas pilsētas bibliotēkas.

Lasīt tālāk

Ziedu kompozīciju izstāde bibliotēkā

Līdz nedēļas beigām Jelgavas pilsētas bibliotēkas 2. stāvā par godu vasaras saulgriežiem var aplūkot SIA "Dārzs" un bibliotēkas darbinieku veidoto ziedu kompozīciju izstādi "Mēs esam kā ziedi, kas plaukst un vīst. Mēs esam kā ziedi -, Plaukstoši, kad laimes lutināti"! Ienāc, aplūko un gūsti labas sajūtas!

Lasīt tālāk

Vainagu stāsti Vilcē

21. jūnijā, plkst. 16:00, Vilcē, Skolas ielā 8 (pie bibliotēkas) VAINAGU STĀSTI. Jāņu zāļu bizes darināšana. Vainagu un kroņu vīšana. Vainagu stāsti (stāstījums par Jāņu zāļu nozīmi un pielietojumu). Izstāde Vilces bibliotēkā “Sasien vasaru buntītē”. Līgo noskaņai Saulgriežu cienasts. Pasākumu vadīs amatniece Zanda Kursīte. Aicinām ņemt līdzi savas iecienītākās Jāņu zāles. Organizē aktivitāšu centrs “Vilce” sadarbībā ar Vilces bibliotēku. Laipni aicināts ikviens interesents! Uzziņas pa tālruni: 28337039 vai 29191281.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Gada bibliotēka 2017

Interreg

Bērniem

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next