Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv

Ziņas

LIELDIENU BRĪVDIENAS JELGAVAS PILSĒTAS BIBLIOTĒKĀS

Jelgavas pilsētas bibliotēkās Lieldienu laikā mainīts darba laiks. 18. aprīlī, pirmssvētku dienā, Jelgavas pilsētas bibliotēkas darba laiks būs no pulksten 10:00 līdz 18:00, savukārt filiāles strādās no 10:00 līdz 17:00. 19. aprīlī, Lielajā piektdienā, pilsētas bibliotēkas būs slēgtas. 20. aprīlī Jelgavas pilsētas bibliotēka apmeklētājiem būs slēgta, bet grāmatas no pulksten 10:00 līdz 16:00 varēs nodot un saņemt bibliotēkas filiālēs, savukārt Lieldienās, no 21. aprīļa līdz 22. aprīlim, bibliotēkas būs slēgtas. Priecīgus svētkus!

Lasīt tālāk

Bibliotēku nedēļa 2019

2019. gada Bibliotēku nedēļa notiks laikā no 22.–28. aprīlim, un tas parasti ir laiks, kad bibliotēkas ar dažāda veida norisēm un citām aktivitātēm pastiprināti pievērš uzmanību sev, savam darbam un bibliotēku nozīmei sabiedrībā. Šī gada Bibliotēku nedēļas moto: “Bibliotēkas – dialogs ceļā uz pārmaiņām”! Lasi tālāk, lai uzzinātu par notikumiem Jelgavas pilsētas bibliotēkās bibliotēku nedēļas laikā.

Lasīt tālāk

Bibliotēku nedēļā aicina iepazīt citādu bibliotēku!

Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina ikvienu interesentu uz kultūrvēsturisku ekskursiju–ceļojumu laikā pa bibliotēkas ēku un apkārtni "Sienas, kas runā", kurā uzzināsiet, kas namā dzīvojis pirms grāmatām, ko par ēku stāsta tās arhitektūra, kāda saistība bibliotēkai ar Jāņa Joņeva romānu „Jelgava 94” un kaķiem, ar ko nozīmīga un interesanta ir bibliotēkas Krišjāņa Barona zāle un daudz ko citu. Iepazīsieties ar bibliotēkas ēku kā vietējas nozīmes arhitektūras pieminekli – vienu no retajām pilsētas ēkām, kas saglabājusies gandrīz neskarta pēc 1944. gada pilsētas bombardēšanas un dedzināšanas.

Lasīt tālāk

FOTOKONKURSS VISIEM DZĪVNIEKU MĪĻOTĀJIEM “MANS MĪLULIS”

Pārlielupes bibliotēka aicina piedalīties fotokonkursā un iesūtīt sava mājdzīvnieka bildi, ko vēlāk varēs aplūkot mīluļu izstādē vasaras mēnešos. "NOFOTOGRAFĒ, ATSŪTI MUMS, PIEDALIES IZSTĀDĒ, APSKATI CITU MĪLUĻUS UN BALSO!" Konkursa noteikumus lasi tālāk...

Lasīt tālāk

Tikšanās ar grāmatas "Pirmās attiecības cilvēka dzīvē" autori Vitu Kalniņu

Nesen iznāca Ģimenes psiholoģijas centra "Līna" vadītājas, psihoterapeites Vitas Kalniņas grāmata "Pirmās attiecības cilvēka dzīvē" un daudzi lasītāji to jau atzinuši kā "obligāto literatūru" topošajiem un jaunajiem vecākiem. Grāmatā autore skaidro, kam ir būtiski pievērst uzmanību no mazuļa ieņemšanas brīža līdz 6 mēnešu vecumam. Jo vecāku un mazuļa attiecības cilvēka dzīves pirmajos mēnešos būtiski ietekmē, kāda veidosies bērna personība. Cik drošs, par sevi pārliecināts un laimīgs augs cilvēks. Nozīme ir visam – mātes attieksmei pret sevi un bērnu grūtniecības laikā, vecāku savstarpējai saskaņai, pašai piedzimšanai, mazuļa fiziskajam un emocionālajam kontaktam ar mammu uzreiz pēc piedzimšanas un turpmākajos mēnešos.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Gada bibliotēka 2017

Interreg

Bērniem

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next