Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv

Ziņas

Dzīve BEZ sāpēm - Izglītojošs un muzikāli literārs bezmaksas pasākums

Jaundibinātā "Latvijas Galvassāpju pacientu biedrība" oktobrī uzsāk realizēt pirmo vērienīgo aktivitāti - izglītojošo un muzikāli literāro bezmaksas pasākumu "Dzīve BEZ sāpēm", kas, sadarbībā ar vietējām bibliotēkām, noritēs vienpadsmit Latvijas pilsētās. Bezmaksas pasākumā Jelgavas pilsētas bibliotēkā 19. oktobrī pulksten 17.30 tiek laipni gaidīti visi interesenti, it sevišķi tie, kuri regulāri cieš no galvassāpēm.

Lasīt tālāk

Mūsu mazā bibliotēka

Jelgavas bērnu bibliotēka „Zinītis” kopā ar PII „Ķipari” un „Kamolītis” iesaistījušies lasītveicināšanas programmā 4-8 gadus veciem bērniem "Mūsu mazā bibliotēka". "Mūsu mazā bibliotēka" noris no 2018. gada maija līdz 2019. gada maijam.

Lasīt tālāk

Kulinārijas konkurss-erudīcijas spēle „Literatūras garša”

No šī gada 15. oktobra līdz 4. novembrim aicinām Latvijas iedzīvotājus doties uz sev tuvāko bibliotēku un piedalīties latviešu kulinārajam mantojumam veltītā kulinārijas konkursā-erudīcijas spēlē “Literatūras garša” – meklēt latviešu rakstnieku darbos minētus ēdienus, kā arī mēģināt tos pagatavot pašiem. Pasākumu rīko Kultūras informācijas sistēmu centrs un zinību resurss letonika.lv Eiropas Kultūras mantojuma gada ietvarā sadarbībā ar izdevniecību “Zvaigzne ABC”, Gastronomijas institūtu un UNESCO Latvija Nacionālo komisiju.

Lasīt tālāk

Piesakies uz konsultāciju pie Tiesībsarga biroja juristiem

Latvijas Republikas tiesībsargs aicina uz konsultāciju trešdien, 17. oktobrī, Jelgavas pilsētas bibliotēka (Jelgavā, Akadēmijas ielā 26). No plkst.10:00 – 17:00 ikvienam interesentam būs iespēja saņemt individuālas Tiesībsarga biroja juristu konsultācijas par cilvēktiesību, labas pārvaldības un diskriminācijas jautājumiem. No līdzšinējām konsultācijām citos reģionos un Tiesībsarga birojā saņemtajiem iesniegumiem secināms, ka iedzīvotājiem īpaši aktuāli ir jautājumi par bērnu un ģimenes tiesībām, kā arī par sociālajiem un ekonomiskajiem jautājumiem, piemēram, atkritumu apsaimniekošanas problēmām pašvaldībās un pabalstu saņemšanas iespējām. Konsultācijas ir bez maksas un uz tām ir jāpiesakās iepriekš, zvanot uz Tiesībsarga biroja tālruni 67686768.

Lasīt tālāk

Jauna izstāde Jelgavas pilsētas bibliotēkā

Līdz 4. novembrim Jelgavas pilsētas bibliotēkas izstāžu galerijā iespējams aplūkot Nijoles VILUTIENĖS un Eugenijus NALEVAIKA akvareļu izstādi ATMIŅA.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Gada bibliotēka 2017

Interreg

Bērniem

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next