Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv

Ziņas

Tikšanās ar autoru

26. martā pulksten 16.00 Jelgavas pilsētas bibliotēkā notiks tikšanās ar autoru Oskaru Tarvidu un viņa grāmatas "Gastarbaitera dienasgrāmata" prezentācija. Laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Digitālā nedēļa 2019

No 25. marta līdz 29. martam Eiropas kampaņas ALL DIGITAL Week ietvaros Latvijā jau 10 reizi norisināsies “Digitālā nedēļa 2019” (agrākais nosaukums – E-prasmju nedēļa).

Lasīt tālāk

Aptauja bibliotēku lietotājiem

Lai uzlabotu bibliotēkas sistēmas darbību un sniegtu tās lasītājiem pēc iespējas kvalitatīvāku pakalpojumu, lūdzam Jūs atbildēt uz 7 jautājumiem. Aptaujas aizpildīšana neaizņems vairāk par 10 minūtēm.

Lasīt tālāk

Lietuvai 101

Līdz 31. martam Jelgavas pilsētas bibliotēkas izstāžu galerijā iespējams aplūkot lietuviešu mākslinieka Laimutis Šiurna izstādi "LIETUVAI 101", izstādes atklāšana 8. martā pulksten 16.00. Laipni aicināts ikviens interesents!

Lasīt tālāk

Latvijas Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensības

Jelgavas pilsētas bibliotēkas K.Barona zālē 1.martā plkst. 14:00 tiks atklāts „Latvijas Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensību” Jelgavas reģiona fināls. Sacensības visā Latvijā norit jau otro gadu. Jelgavas reģiona sacensībās no to pirmsākumiem piedalās 5. un 6. klašu skolēni no Zaļenieku komerciālās un amatniecības vidusskolas, Kalnciema, Staļģenes , Aizupes, Ozolnieku, Vircavas un Jelgavas 4. vidusskolas, kā arī Jelgavas 4.sākumskolas un 2.pamatskolas. Šogad dalību sacensībās pieteikusi arī Jelgavas 6.vidusskola.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Gada bibliotēka 2017

Interreg

Bērniem

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next