Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv

Ziņas

Jaunumu diena Jelgavas pilsētas bibliotēkā

Katra mēneša trešajā ceturtdienā Jelgavas pilsētas bibliotēkas lasītavā notiek tradicionālā Jauno grāmatu diena, kas jau iemantojusi popularitāti lasītāju vidū. Šomēnes, sakarā ar pirmsvētku dienu, jaunumu diena notiks 18. aprīlī no pulksten 10-17, kur ikviens interesents aicināts apskatīt un rezervēt sev lasīšanai pēdējā mēneša laikā saņemtās grāmatas, CD un citus izdevumus, iepazīt plašo bibliotēkas krājumu, uzzināt vairāk par bibliotēku un tās daudzveidīgajiem pakalpojumiem.

Lasīt tālāk

LIELDIENU BRĪVDIENAS JELGAVAS PILSĒTAS BIBLIOTĒKĀS

Jelgavas pilsētas bibliotēkās Lieldienu laikā mainīts darba laiks. 18. aprīlī, pirmssvētku dienā, Jelgavas pilsētas bibliotēkas darba laiks būs no pulksten 10:00 līdz 18:00, savukārt filiāles strādās no 10:00 līdz 17:00. 19. aprīlī, Lielajā piektdienā, pilsētas bibliotēkas būs slēgtas. 20. aprīlī Jelgavas pilsētas bibliotēka apmeklētājiem būs slēgta, bet grāmatas no pulksten 10:00 līdz 16:00 varēs nodot un saņemt bibliotēkas filiālēs, savukārt Lieldienās, no 21. aprīļa līdz 22. aprīlim, bibliotēkas būs slēgtas. Priecīgus svētkus!

Lasīt tālāk

Bibliotēku nedēļa 2019

2019. gada Bibliotēku nedēļa notiks laikā no 22.–28. aprīlim, un tas parasti ir laiks, kad bibliotēkas ar dažāda veida norisēm un citām aktivitātēm pastiprināti pievērš uzmanību sev, savam darbam un bibliotēku nozīmei sabiedrībā. Šī gada Bibliotēku nedēļas moto: “Bibliotēkas – dialogs ceļā uz pārmaiņām”! Lasi tālāk, lai uzzinātu par notikumiem Jelgavas pilsētas bibliotēkās bibliotēku nedēļas laikā.

Lasīt tālāk

Bibliotēku nedēļā aicina iepazīt citādu bibliotēku!

Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina ikvienu interesentu uz kultūrvēsturisku ekskursiju–ceļojumu laikā pa bibliotēkas ēku un apkārtni "Sienas, kas runā", kurā uzzināsiet, kas namā dzīvojis pirms grāmatām, ko par ēku stāsta tās arhitektūra, kāda saistība bibliotēkai ar Jāņa Joņeva romānu „Jelgava 94” un kaķiem, ar ko nozīmīga un interesanta ir bibliotēkas Krišjāņa Barona zāle un daudz ko citu. Iepazīsieties ar bibliotēkas ēku kā vietējas nozīmes arhitektūras pieminekli – vienu no retajām pilsētas ēkām, kas saglabājusies gandrīz neskarta pēc 1944. gada pilsētas bombardēšanas un dedzināšanas.

Lasīt tālāk

FOTOKONKURSS VISIEM DZĪVNIEKU MĪĻOTĀJIEM “MANS MĪLULIS”

Pārlielupes bibliotēka aicina piedalīties fotokonkursā un iesūtīt sava mājdzīvnieka bildi, ko vēlāk varēs aplūkot mīluļu izstādē vasaras mēnešos. "NOFOTOGRAFĒ, ATSŪTI MUMS, PIEDALIES IZSTĀDĒ, APSKATI CITU MĪLUĻUS UN BALSO!" Konkursa noteikumus lasi tālāk...

Lasīt tālāk

Arhīvs

Gada bibliotēka 2017

Interreg

Bērniem

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next