Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv

Ziņas

Vasaras ģimenes diena bibliotēkā

Jelgavas pilsētas bibliotēka aicina uz VASARAS ĢIMENES DIENU BIBLIOTĒKĀ 14. augustā no pulksten 14.00 līdz 16.00. Ģimenes dienā būs iespējams piedalīties radošajās darbnīcās, kurās veidosim kenkubus, kendamu turētājus un spiedpogas. Aicinām savu izveicību pārbaudīt stafetē “Uzvar veikrākais”, kā arī pavadīt laiku, aizraujoši eksperimentējot. Daudzus apmeklētājus vilinās kendamas sacensības un sacīkšu automodeļu mašīnu trase, ko piedāvā mūsu īpašie viesi – “RipoAuto”no Brocēniem. Jaunums vasaras ģimenes dienā būs lielās Jelgavas ģimnes gleznas veidošana sadarbībā ar mākslinieku Raiti Junkeru. Gaidīsim ikvienu interesentu!

Lasīt tālāk

Brīvlaiks bibliotēkā

Jelgavas pilsētas bibliotēka vasaras brīvlaikā (jūnijā, jūlijā un augustā) aicina bērnus no 8 līdz 12 gadu vecumam piedalīties brīvlaika aktivitātēs "Vasarraibumiņi", kas notiks katru trešdienu pulksten 12.00-15.00 Akadēmijas ielā 26. Kopā orientēsimies bibliotēkā, piedalīsimies radošajās darbnīcās, spēlēsim spēles un asināsim prātu viktorīnās. Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni - 63046587. Tiekamies bibliotēkā!

Lasīt tālāk

Filma “Jelgava 94” gaidāma jau rudenī

Jāņa Joņeva romāna ekranizācijas pirmizrāde gaidāma 18. septembrī. Spēlfilmas epizodes aizvadītajā vasarā tika filmētas Jelgavā, arī pie Jelgavas pilsētas bibliotēkas.

Lasīt tālāk

Devītais. Laika un Patiesības sargs

4. jūlijā pulksten 18.00 izdevniecība Latvijas Mediji aicina uz Daces Judinas un Artura Nīmaņa romāna “Devītais” atvēršanas svētkiem – radošo autorvakaru Jelgavas pilsētas bibliotēkas Lielajā zālē (Jelgavā, Akadēmijas ielā 26). Romāns “Devītais” aizsāk jaunu sēriju Laika stāsti – par Laiku, Varu, Cilvēkiem un Likteņiem.

Lasīt tālāk

Ziedu kompozīciju izstāde bibliotēkā

Līdz nedēļas beigām Jelgavas pilsētas bibliotēkas 2. stāvā par godu vasaras saulgriežiem var aplūkot SIA "Dārzs" un bibliotēkas darbinieku veidoto ziedu kompozīciju izstādi "Mēs esam kā ziedi, kas plaukst un vīst. Mēs esam kā ziedi -, Plaukstoši, kad laimes lutināti"! Ienāc, aplūko un gūsti labas sajūtas!

Lasīt tālāk

Arhīvs

Gada bibliotēka 2017

Interreg

Bērniem

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next