Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv

Ziņas

Jaunumu diena Jelgavas pilsētas bibliotēkā

Katra mēneša trešajā ceturtdienā Jelgavas pilsētas bibliotēkas lasītavā notiek tradicionālā Jauno grāmatu diena, kas jau iemantojusi popularitāti lasītāju vidū. 20.septembrī no pulksten 10-18 ikviens interesents aicināts apskatīt un rezervēt sev lasīšanai pēdējā mēneša laikā saņemtās grāmatas, CD un citus izdevumus, iepazīt plašo bibliotēkas krājumu, uzzināt vairāk par bibliotēku un tās daudzveidīgajiem pakalpojumiem.

Lasīt tālāk

Baltu vienības dienā Jelgavas pilsētas bibliotēkā Ģimenes diena

22. septembrī no plkst. 13 līdz 16 Jelgavas pilsētas bibliotēka laipni aicina ikvienu jelgavnieku un pilsētas viesi uz Ģimenes dienu! Tiksimies bibliotēkā, lai pavadītu laiku kopīgās aktivitātēs!

Lasīt tālāk

Aicinām uz tikšanos ar mūziķi Edgaru Kreili pasākumu ciklā "Es nāku no Jelgavas"

Jelgavas pilsētas bibliotēku atbalsta biedrība “Libro” sadarbībā ar Jelgavas pilsētas bibliotēku, godinot Latvijas simtgadi un aktualizējot piederību savai dzimtajai pilsētai, organizē pasākumu ciklu “Es nāku no Jelgavas” – tikšanās ar ievērojamiem cilvēkiem, kuru personības tapšanā un izaugsmē Jelgavai ir bijusi būtiska loma.

Lasīt tālāk

Atklāta pieteikšanās Latvijas Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensībām!

Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) kopā ar Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padomi (LBJLP), bibliotēkas un skolas visā Latvijā aicina piedalīties 2018./2019.gada Latvijas Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensībās, Latviju sadalot 30 reģionos. Arī Jelgavas reģionā jau otro gadu norisināsies šīs sacensības.

Lasīt tālāk

Rudens rozi Rundālē meklējot...

Rundālē un Bauskā aizvadīts 7. Zemgales stāstnieku festivāls, kas šajā reizē bija veltīts rožu tēmai. Jelgavas pilsētas bibliotēku festivālā pārstāvēt, entuziasma pārņemta, devās bibliotekāre Gundega Kalniņa. Šī festivāla trīs krāšņākās rozes, kas paliks atmiņā – iespēja tikties ar dižām personībām, uzklausīt neaizmirstamus stāstus, kā arī stāstot piedzīvot īpašu vienotību ar klausītājiem.

Lasīt tālāk

Arhīvs

Gada bibliotēka 2017

Interreg

Bērniem

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next