Aiziet!
Akadēmijas iela 26, Jelgava, LV-3001 info@biblioteka.jelgava.lv

Ziņas

Grāmatu nodošanas iekārta pie Jelgavas pilsētas bibliotēkas

Pie Jelgavas pilsētas bibliotēkas uzstādīta grāmatu un žurnālu nodošanas iekārta jeb grāmatu nodošanas kaste, kas sniedz lielisku iespēju visiem bibliotēkas lietotājiem nodot Jelgavas pilsētas bibliotēkas un tās filiālbibliotēku grāmatas vai žurnālus ārpus bibliotēkas darba laika. Tā atrodas pie Jelgavas pilsētas bibliotēkas un ir ērti lietojama. Protams, arī turpmāk bibliotēka gaidīs savus lasītājus, lai personīgi atdotu paņemto grāmatu vai žurnālu un izvēlētos jaunu, taču šī ir alternatīva, kuru var izmantot, ja aizņemtība vai citi apstākļi liedz doties uz bibliotēku tās darba laikā. Visus, kuri satraucas par to, kā bibliotēku darbinieki zinās, kurš cilvēks grāmatu vai žurnālu ievietojis grāmatu nodošanas kastē, varam mierināt, ka problēmu nebūs, jo bibliotēku informācijas sistēma ļauj atpazīt katru grāmatu vai žurnālu pēc tā unikālā svītru koda. Visas grāmatas un žurnāli atradīs savu īsto vietu bibliotēkas plauktos! Grāmatu nodošanas iekārta novietota pie Jelgavas pilsētas bibliotēkas Akadēmijas ielā 26 no ielas puses. Aicinām to izmantot!

Lasīt tālāk

FOTOKONKURSS VISIEM DZĪVNIEKU MĪĻOTĀJIEM “MANS MĪLULIS”

Pārlielupes bibliotēka aicina piedalīties fotokonkursā un iesūtīt sava mājdzīvnieka bildi, ko vēlāk varēs aplūkot mīluļu izstādē vasaras mēnešos. "NOFOTOGRAFĒ, ATSŪTI MUMS, PIEDALIES IZSTĀDĒ, APSKATI CITU MĪLUĻUS UN BALSO!" Konkursa noteikumus lasi tālāk...

Lasīt tālāk

Jelgavas pilsētas bibliotēkā viesojas pieaugušo izglītošanas speciāliste no ASV

Jelgavas pilsētas bibliotēkā 18. aprīlī notika seminārs-tikšanās Jelgavas novada un pilsētas bibliotēku speciālistiem par pieaugušo izglītības labās prakses piemēriem bibliotēkās Amerikas Savienotajās Valstīs. Tā bija tikšanās ar Kolorādospringsas, Paikspīkas reģiona bibliotēkas (Pikes Peak Library District) Pieaugušo izglītošanas nodaļas vadītāju Teonu Shainidze-Krebs. Šī bibliotēka ir viena no labākajām ASV tieši darbā ar pieaugušo izglītošanu.

Lasīt tālāk

Muzeju nakts Jelgavas pilsētas bibliotēkā

Jau tradicionāli Jelgavas pilsētas bibliotēka (Akadēmijas ielā 26) Muzeju naktī gaida ciemos ikvienu jelgavnieku un pilsētas viesi atklāt bibliotēku kā vietu visai ģimenei, pie tam apmeklētājiem tradicionāli nepieejamās vakara/nakts stundās! Jūs gaidīs varonīgas un zaļas radošās darbnīcas, papīra teātris, iespēja kopīgi spēlēt spēles un nofotografēties ar īstiem padomju laika varoņiem – dažādiem sadzīves priekšmetiem, kas nu jau savu vietu atraduši muzeju vitrīnās. Interesenti varēs izstaigāt bibliotēku arī īpašā kultūrvēsturiskā ekskursijā „Sienas, kas runā” – ielūkoties bibliotēkas telpās, kas apmeklētājiem ikdienā nav pieejamas, dzirdēt stāstus par aizgājušiem laikiem, kas zina – varbūt caur stāstiem ieraudzīt arī kādu varoni no citas pasaules – bibliotēkas spoku! Muzeju naktī bibliotēkā ir iespējams viss!

Lasīt tālāk

Darba laiks Mātes dienā

Jelgavas pilsētas bibliotēka 12. maijā, Mātes dienā, būs SLĒGTA, savukārt 11. maijā, pirmsvētku dienā Jelgavas pilsētas bibliotēkas filiāles - Miezītes bibliotēka, Pārlielupes bibliotēka un bērnu bibliotēka "Zinītis" strādās no 10.00 līdz 16.00. Priecīgus svētkus!

Lasīt tālāk

Arhīvs

Gada bibliotēka 2017

Interreg

Bērniem

Kalendārs

Lasīt tālāk

Twitter

Jaunākās grāmatas

Uzdodiet mums jautājumu!
prev next